Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van sokaknak baja az...

Miért van sokaknak baja az extravagánsabb kamasz lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem lehet mindenki sablonon gyártott, mert már a "szendelány" lett a divat, a virágokkal meg a kalapokkal, tehát már a világi ribancok is csak így öltöznek fel. Ha viszont valaki valami kicsit újszerűbbet, esetleg kicsit furcsát csinál az már feltűnési viszketegségtől szenved, esetleg - anyukám agykurkász barátnőjének szavaival élve - elnyomott agressziótól, rejtett szuicid hajlamtól árnyékolt fejlődő személyiség. (Utóbbit én se értem, hogy hozta a képbe...) Tehát ha valakinek fel van nyírva a haja meg van egy piercingje és magának csinál cuccokat vagy turizik az áááááá, Antikrisztus, máglyára vele, a halálfej a pólóján azt jelzi meg akar halni.


Hol hagyták a felnőttek a logikus gondolkodásukat vagy egyszerűen a józan, paraszti eszüket a magamfajtákkal kapcsolatban??


Eltévelyedett, "rejtett öngyilkos hajlamú" 14 éves kislány.


2011. nov. 11. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak simán elfelejtették,hogy ők is voltak fiatalok !

Meg hát alapvető emberi tulajdonság, hogy mindennek az okát keressük, még a halálfejes póló viselésének is :)

Én biztos nem fogom ezt ilyen komolyan venni, meg kell majd erőltetni magam, hogy tiltsak dolgokat (az alapvetőeken kívül), mert különben mi ellen lázadnának a gyerekeim? Márpedig a lázadás szükséges velejárója a szülőről való leválásnak is.

Amúgy tök jól fogalmazol :)

Üdv, 2 (kis)gyerekes anyuka, aki most akar tetoválást :)

2011. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

unatkozó buta kamasz p!csák

tini ribik

figyelem hiányos emok

"kemény" rocker lányok

és vagány újítók

NA EZEKBŐL NEM KÉR SENKI


/nyugodtan pontozzatok le xd/

24/l

2011. nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Először is szállj le a földre,kicsit nagyra vagy magadtól, attól,hogy valaki nem szende szűz még nem kell ribinek,meg idétlen emosnak lennie,és igen képzeld nagyon gáz a piercing, a tetkó az idétlenül nyírt,festet haj.Kicsit a végletekben beszélsz a halálfejes póló nagy divat manapság,senki nem szól érte,az hogy turizol megint csak magánügy,de ha idétlenül nézel ki és még úgy is viselkedsz a kérdésedből adódóan,ne várd hogy rajongjanak érted.Hatalmas problémád van,rejtet öngyilkos hajlam,ha a lányom lennél észhez térítenélek az biztos.
2011. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Magyarból jó lehetsz, ez tény. Stílusod is van (legalábbis eljátszod egyelőre). Az meg hogy hogy nézel ki? Szerintem minden tini ciki, mert annyira önálló és egyedi akar lenni, hogy az már szánalmas. De ez mindig így volt és így is lesz. Majd szépen beáll mindenki a sorba, ha eljön az ideje. Addig meg nyírd fel a hajad és kukázd a cuccaid, van még 10 éved, aztán ha nem nézel ki rendesen, melód sem lesz, max. egy tetováló szalonban. Sok sikert az életben! 27L
2011. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

rejtett öngyilkos hajlamú, ezen szakadtam :D ilyeneket belédlátnak, csak mert halálfejes cuccokat hordasz? juj... nekem egy halálfejes táskám van, anyukámtól kaptam karácsonyra... vannak még normálisak :) te meg mondd meg nekik, hogy hagyjanak békén az agykurkászással, mert le se tojod. azért a hajadat ne fesd rózsaszínre, kémián egy órán erről volt szó, hogy ez mind kémiai reakció, némelyik roncsolja a hajat. és fel se nyírd, mert az meg ronda. nem szuicid, de nagyon nem szimpatikus. a piercinggel semmi baj, ha ki akarod magad lyuggatni, lyuggasd. de csak egy-kettő, ne 200 legyen benned. és ne most, mert az összes 14-19 éves köztéri prosti, akit láttam, pont tele van piercingezve. szóval azokhoz ne hasonlíts, légyszi :)

korodbeli lány :)

2011. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Köszi, tetováló akarok lenni, amúgy meg művészetibe felvételiztem:P

Nincs feltűnési viszketegségem, sokszor inkább meghúzom magam. A felnyírt haj is csak kb mint Skrillex. Vannak barátaim, nincs egyediségi rohamom.

És nem vagyok jó magyarból mert nem tanulok magyart.

Köszi a válaszokat.


U.i.: egy piercingem van és egy is marad:)

2011. nov. 12. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

skrillex. :':D:D:D:D behalok. és még te hiszed magad egyedinek, mikor az összes mai 14-15 éves tinipic*sa ezt hallgatja?????:D undorító vagy ;) senki le se sz*arja a te nagy egyediségedet, csak te vagy vele nagyra, hidd el, pont tesznek rád , utcán meglátnak, max körberöhögnek. :D anyád meg ha megengedi ezt neked, akkor egészségetekre :D

19L

2011. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%

Utolsó.

Szerintem meg ha valaki deszkáscipőben, kukászsákkabátban, és mindenféle egyéb 'tömegcuccban' jár az sokkal undorítóbb.

Igenis kellenek ezek az emberek, miért kéne mindenkinek ugyanolyannak lennie?Én inkább téged röhögnélek körbe ;)

Ez még mindig egészségesebb mintha valaki csak olyan ruhákba mer járni mint amit mindenki más is hord.

Ok hogyha valaki szolidabb ruhákat kedveli, de miért is kell leszólni a másikat? Jó hogy mindenkinek lehet véleménye, de a hozzászólásod alapján ez bőven az előbbibe esik.

2011. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7: Nem hallgatok elektronikus zenét, csak a hajam olyan;) Ennyivel vagyok undorítóbb a luxuscsöveseknél.
2011. dec. 4. 08:27
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

:D nem hordok szemeteskabátdzsekit, mert undorító. :D nem talált, ...szegénykéim. imádom amikor felcseszi az agyatokat a SAJÁT gyökérségetek, ami miatt pötyögtök valami önvédő kis szánalmas szöveget. elég nagy nyomorultak vagytok :))))) szép napot :D

muhaha

2011. dec. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!