Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem volt még barátom. Mit tegyek?

Nem volt még barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves, 7.-es lány vagyok de nem volt még barátom. Szeretnék mert már az összes barátnőmnek volt és annyira zavarban vagyok ha látom a barátnőmet a barátjával:S Nálunk a suliban egyik fiú sem megbízható...nem tudnak titkot tartani tehát ha elmondom neki, hogy bejön akkor egyből megy a haverjaihoz és ez zavar...
2009. máj. 9. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell neked mindenáron hetedikes korodban, 14 évesen barát? Ráadásul csak azért, mert az "összes barátnődnek van"...
2009. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem csak azért...szeretném megtudni milyen vagyok akkor amikor van barátom...
2009. máj. 9. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj! az biztos,hogy nem szerelem,amikor odamegy az egyik a másikhoz,hogy "figyu,bejössz",az meg rohan pletykálkodni - ez nem is túl érett dolog :))), gondolom nem is ez hiányzik neked.

El fog jönni a szerelem,menj táborokba,válassz magadnak valamilyen hobbit,ahol fiúk is vannak és közös lehet az érdeklődési körötök,előbb utóbb bele fogsz akadni valakibe,akivel jól fogod érezni magad és nem kell majd félned,hogy elárul,becsap. Az,meg,hogy milyen vagy egy kapcsolatban nem most fog kiderülni,hanem hosszú,hosszú évek és komoly,felelősségteljes kapcsolatok során,de még akkor sem lehetsz majd biztos abban,hogy a nagy ő-vel,az igazival ugyanolyan leszel,mint a többivel. :) szóval ne siettesd,biztos ismered a verset: A boldogság egy aranyszarvashoz hasonlítható leginkább. Ha meg akarod fogni elszalad,de ha nem csinálsz semmit ott marad a közeledben" :))

2009. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm

:)

2009. máj. 9. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
valami egésznapos nyári nyelvtanfolyam is jó
2009. máj. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megyek nyáron táborba :)
2009. máj. 10. 18:13
 7/13 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem is ugyanaz a bajom!Nem volt még senkim pedig már majdnem 16 vagyok és fiú.Kilencedikes vagyok!Én nem vagyok olyan bennem megbízhatsz! Ha gondolod találkozhatnánk!Hátha nekünk sikerül!
2009. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogy hívnak? :P
2009. máj. 11. 16:40
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

lehet, hogy nem érdekelnek a fiúk?

vagy nem mersz hozzájuk szólni?

vagy van vmilyen elváltozásod, esetleg nagyon kövér vagy?

vagy csak simán idősebb vagy a kortásraidnál (nem fizikailag hanem szellemileg) és a kortársaid rettenetesen gyerekesek számodra?


irj valamivel többet magadról

2009. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy cipőben járunk kb.:)

Ne azért akarj barátot,mert a korodbelieknek is van,hanem mert végsz rá,szükséged van egy társra akiben kölcsönes megbíztok,szeretitek egymást és kiálltok egymás mellett meg sorolhatnék egy csomó mindent!

Én pont ezekért a dolgokért szeretnék barátot,mert néha úgy érzem nem értenek meg igazán a családom,rokonok.És a barátokon kívül kéne vki aki szeret meg minden.Én is 14/L vagyok,8-os.:)


A tábor nagyon jó ismerkedős hely.

Hol lesz a tábor?

Ha pl. hegyekben és túráztok ha van egy szimpi srác megkérheted h várjon meg,mert kikötődött a cipőfűzőt v vmi,és addig is eggyütt vagytok,beszélgettek stb.

Ha pl. vízparton lesz a tábor megkérdezheted,hogy van-e kedve egyet úszni Veled.

Hidd el ha oda érsz,tudni fogod mit kell tenned.


De a legjobb amit tanácsolni tudok,hogy gondolkozz pozitívan.Nekem is ez vált be.Többek között sokat hallgattok zenét,böngészek a neten barátnőkkel vagyok,mert ez elveszi a figyelmemet a pasikról,persze ez mellett én is gondolok néha rá,hogy de jó lenne.

De mindig oda jutok a végén,hogy ami késik,nem múlik.És ez egy örök érvényű mondás,szinte mindenre igaz.


Gondolkozz pozitívan és hidd el,hogy hamarabb összejön ez a pasi-ügy,mint gondolnád:)


Ja,és jön a nyár,flörtszezon:)Csini,de nem kirívó ruci,és máris sok srác utánad néz...sőt,jönnek a nyári rendezvények,ahol annyi fiatal van,ha szimpi szólítsd meg,végülis nem veszthetsz semmit...+ strandszezon,hátha megtetszel vkinek:)

Fel a fejjel,hidd el Neked is lesz barátod!


Sok-sok sikert kívánok Neked!

14/L -manocska95-

2009. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!