Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem segít semmit a 12...

Miért nem segít semmit a 12 éves lány?

Figyelt kérdés
van egy 5 hónapos babám is és se terhesség alatt se szülés után nem hajlandó segíteni mit tehetnék?
2009. máj. 12. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elötte segített ? Nálunk az ici-pici is segít amit tud , a 6 évesnek már vannak feladatai . Ha eddig semmit se kellett csinálnia , akkor fura neki , hogy most miér kéne . Szeretgesd őt , is sokat mikor a pici alszik . Dicsérd meg mindenért ! Mond el hogy milyen okos és nagy már és mennyit tud neked segíteni . Ő már egy kiskamasz és nem mindig akarja elfogadni a dolgokat .Nézd egy kicsit az ő szemével . Sok sikert !
2009. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy anyja mindent megcsinált elkényesztette és most semmire nem hatok vele kapcsolatba
2009. máj. 12. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Viasat 3 -on 5 órától mindig van a Dadus műsor, s ott nagyon jó tippek vannak ahhoz, hogyan fegyelmezd, neveld, vezesd rá a dolgokra.
2009. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon feltekeny,ezert nem segit
2009. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tud róla hogy segítségre van szükséged? Úgy értem ő hozzá van szokva ahhoz hogy te mindig mindent megcsináltál és nem igazán érzi talán át a változásnak ezt a mértékét. Ha megkéred és még sem segít az lehet hogy egyfajta módja az ellenkezésének a ki mutatására. Vagy féltékenység. Bármi is az oka le kell ülnötök és meg kell beszélnetek. Halhasd őt végig, ne csak te mond el gondolataidat hanem figyelj rá is. Sok sikert .
2009. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legjobb ha előbb ő elmondja, mit gondol. Lehet hogy kiderül pár olyan dolog amiről soha nem beszél, ki tudja. Ha bizalommal irányulsz felé, egész biztos hálás lesz érte
2009. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
milyen bizalom???én 12 évesen elmosogatok,felsöprök,felmosok,otthon vigyázok egyedül az öcsémre és megetetem,és adok neki mindent,ami neki kell,én porszívózom a szobámat,és törölgetem ha kell,sőt apuékét is,mert ők dolgoznak,és abszolút szinte semmire nincs idejük.mégse nyavajgok!:@
2009. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

beadagolom a mosógépet,etetem a kutyánkat(ez alap):D,

és ha nyavajognék,és nem csinálnám,akkor még szarabb lenne,mert akkor a mamám jönne ide hogy segítsen,akkor inkább ne is jöjjön mert totál utálom.És mi az hogy nem segít?Nem más,mint egy taknyos kölyök akit te nevelsz,és ennyire mégsem képes érted,hogy segítsen?!??ez szánalmas..

2009. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy mert úgy érzi,itt egy új tesó,és most ő háttérbe szorul,és szegény meg van zavarodva,vagy mert nagyon el van kényeztetve.

21/L

2009. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lol, engem nem engednek segíteni mert mindig mindent elrontok xD
2009. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!