Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek barátnőm 15....

Mit vegyek barátnőm 15. születésnapjára, ami holnap lesz?

Figyelt kérdés
Ma halottam másik barátnőimtől, hogy meglepetés bulit szerveznek, ami holnap lesz. Ma el kéne mennem valamilyen ajándékot, de mit? Parfümön kívül bármi jöhet! (azt már veszik)
2011. dec. 8. 14:02
 1/5 Wincho válasza:
60%
Ne vedd támadásnak, de a kérdésed nem ebbe a kategóriába tartozik. Gyerekvállalás,nevelés -->Kamaszok--> vagyis kérdésed akkor illene ide, ha a 15 éves kamasz barátnőd vagy terhes, vagy meg van az esélye, hogy lehet terhes. Az, hogy mit vegyél neki, nem ebbe a kategóriába tartozik ;) De azért válasz: amit szeret,amire vágyik.Kérdezd meg, ki mit tervez, vagy mit vett. Fénykép keret, benne a közös fotóval, virág, plüss,ékszer, ruházat :)
2011. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hova tegye utólag okos kapitány?!
2011. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz. már am vettem neki ajándékot.
2011. dec. 8. 17:02
 4/5 Wincho válasza:

1. Leírtam, hogy szerintem nem ebbe a kategóriába tartozik ez a kérdés, ( személy szerint én nem ide írtam volna)(Ezért értelmeztem úgy, hogy mivel a téma a GYEREKVÁLLALÁS,akkor ennek altémája szerintem a terhességgel,babával kapcsolatos).

2. Normálisan, nem támadva írtam, hogy te hülye barom tudatlan, hogy lehetsz ekkora barom,hogy ide írod ezt a kérdést.

3.Válaszoltam a kérdésére is.

4.Miért kell okoskodónak nevezni, ha csak a véleményem írtam le, és rendes hangnemben?

5.Ha te hibátlan vagy, akkor miért nem válaszoltál a kérdésre? :)


Kérdező: tényleg nem tolakodásnak,és nem bántásnak szántam a válaszomat, de remélem a tippjeimmel valamit segítettem :)

2011. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wincho válasza:

És ha a kérdés valóban idetartozik, én néztem el, akkor elnézést, ahogy írtam, én így értelmeztem a kérdéskört. Nem kell azonnal okoskodónak titulálni!


Kérdező: remélem örülni fog barátnőd az ajándéknak, bár én úgy gondolom,fog is :) Már azért piros pont, mert tervezted, hogy mit vegyél,mit ne :)

2011. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!