Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves "sérült" gyereknek...

15 éves "sérült" gyereknek mit lehetne venni?

Figyelt kérdés

keresztfiam 15 éves és "sérült": késői autista, dislexiás, disgráfiás. az autizmusa szerencsére nem annyira súlyos, nem látszik, a beszédén hallatszik hogy kicsit gond van, hadar, de inkább úgy mondanám hogy el van maradva társaitól olyan 3-4 évvel. pl: még mindig élvezettel legózik a 16 hónaposommal,brümmög a legós autót tolva, nem tudja felfogni a pénz értékét, nem fogja fel mi az a veszély. ám szeret bíbelődni órákon át.

olyan 3-4ezerre gondoltam.

Anyummal beszélgettük hogy olyan fém építő, szerelő játékot vennénk neki, de ahhoz viszont már nem elég nagy?


valami ötletet ajánlanátok? köszi


2011. dec. 15. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!Minden jót!!!
2011. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha a telefont el haggya

és az MP-t meg megszereli...


esetleg valami olyan legó ami nincs neki!! Vagy van ezgy ilyen hegesztős játék, egy fúró és amit csinál vele el törheti meghegesdzti!!

az talán jó lenne neki!!

vagy a Haad vils autók,....

2011. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi csajok a segítséget :)


tegnap bementem vele egy játékboltba és a keresztfiam választott egy mozdony szettet. egy mozdony 3 vagonnal, persze sínpályával. hazafelé egész úton szorongatta :)


kellemes ünnepeket mindenkinek!


ui: erről a hegesztős játékról még nem is hallottam. nincs egy linked róla?

2011. dec. 17. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!