Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Le vagyok maradva? +26C...

Le vagyok maradva? +26C melegben a vastag kötött sapka viselése kötelező a kamaszok körében?

Figyelt kérdés

Két napja láttam egy felüljáró korlátján ülni két kamasz fiút, dohányoztak -értem miért, vörösbort ittak -értem miért. Az egyikük egy hosszú hajú srác fején egy sötét szinű vastag kötött sapka. Na ezt nem értem miért?

Amúgy mindketten rövid ujjú pólóban és térdnadrágban voltak és egészségesnek látszottak. A +26C melegben én kivoltam tikkadva.

A múlt nyáron is láttam már ezt néhány srácon, igy dög meleg és kötött sapi. Ez kötelező lesz?

A 70-es években volt a miniszoknya+körömcipő+nylon harisnya+hóesés és -10C. Akkor a szép lábú és a nem szép lábú lányok a fiúk figyelmét akarták elnyerni. Ők pedig értékelték is a formás lábakat.

Na, most mi a magyarázat? Akkor a lányok nem fáztak, most a fiúknak nem fő meg a fejük?


2009. máj. 20. 00:22
 1/4 anonim válasza:
76%
nem, nem kötelező, semmi sem az. nem is teljesen értem mire akarsz választ kapni? megérteni más embert miért hord olyan ruhát amilyet? azért mert tetszik neki. ha meg így van hát viselje és hulljon ki a haja idő előtt..
2009. máj. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez a legújabb őrület...majd 3-4 év múlva ha ezek a srácok látják másokon, ők is jót röhögnek magukon, h ők is ilyet hordtak...asszem egyépként vmelyik zenei irányzatot képviselők hordják...A Zanzibár gitárosán szoktam ilyet látni...
2009. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se nagyon értem, nekem az egyik osztálytársam hord nyáron kötött sapit...pedig télen rövidújjú pólóban szaladgált a hóban.:S A csaj divatemo.
2009. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy emberi közösség belső szabályai annyiban kötelezőek a tagok számára, hogy akik nem tartják be, azokat kiközösitik. A szabály minősiti és jellemzi azt a közösséget. Az "akármilyen hülyeség, de ha megcsinálod, akkor közénk tartozol" készteti a tagokat, hogy eleget tegyenek a szabályoknak. A kamaszkorban a legerősebb a vágy, hogy egy kortárs közösség befogadjon. Nem mindegy, hogy milyen az a közösség. Amig csak meleg sapkában járnak a hőségben addig nincs baj. Szerettem volna többet tudni a "sapkásokról". Milyen "szabályaik vannak még. De, köszi ennyi elég.
2009. máj. 20. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!