Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS! Idősebbek kamaszok,...

SOS! Idősebbek kamaszok, anyukák, felnőttek, hogyan lehet megtanulni magassarkúban járni? 14L

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz egy esküvő, ahol főkoszorúslány leszek és kaptam egy gyönyörűszép cipőt anyukámtól, kb 7cm-s sarka van, de még nem tudok benne járni. Hogyan lehet megtanulni?

Köszönöm szépen! (Amúgy nem vagyok egy diszkóba járós, bulizós fajta, hogy máskor is ilyen cipőket hordjak)

14L


2011. dec. 26. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon járkálj benne sokat. Esetleg, ha szorít vedd fel vizes zoknival és hagyd, hogy megszáradjon. Én az esküvői cipőmet így törtem be. Na jó, nem volt egy álom egy egész napot benne imbolyogni, de így tudtam felvenni. Amúgy utáltom a magas sarkut.
2011. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlással!
2011. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálgasd.:)

Egy idő után menni fog.

Én nem szoktam magassarkúban járni,hisz így is 174centi vagyok,de ha alacsonyabb lennék,tuti abban járkálnék.. Sose gyakoroltam,mégis tudok. De nyugodtan menj fel -s alá otthon,majd megszokod kicsit.:)

2011. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy 7cm-es sarkú csizmám, hamar megtanultam benne járni, nem nehéz. gyakorold egy kicsit, és hidd el, menni fog!
2011. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 centi, te jó ég, az nagyon sok!!!!

Én először alacsonyabb sarkúval próbálkoznék, 3-4 cm-essel, menjél benne minél többet, aztán utána otthon mászkáljál a magas sarkúval, de még ráérsz, mikor lesz még április! 1-2 napot rá kell szánni.

2011. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alapból magassarkút hordok 10 éves korom óta a tánc miatt. Télen magassarkú csizma nyáron viszont marad a tornacsuka 13L
2012. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!