Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hétvégén lesz keresztlányunk...

Hétvégén lesz keresztlányunk 13. szülinapja. Mit adjunk neki?

Figyelt kérdés
Két kisebb fiú anyjaként nem igazán tudom, mi érdekel egy ekkora leányzót. Tavaly még menő volt nála minden High School Musical-es, Hannah Montana -s cucc, de mint kiderült ma már nem foglalkozik ilyenekkel. Nem túl gyakran tudunk találkozni, ezért nem tudom, mik érdeklik, a szülei is csak annyit mondanak, hogy mindegy mit veszünk, az a lényeg, hogy menjünk el a szülinapjára. De azért ez nem így megy, szeretnénk olyat adni, aminek tényleg örül. Tudom, mindenki más, de legalább valami ötletet adnátok?
2009. máj. 21. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudakoljátok meg az anyukájától, mire vágyik,adjon tippet titokban nektek,mert nem egyszerű a kérdés.
2009. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vedd fel az anyukája révén a kpcsolatot a legjobb barátnőjével, talán ő segíthet neked.Ez télleg egyénfüggő, hogy kinek k mi az ízlése.Vagy vegyetek egy apróságot, és adjatok neki pénzt,azt vesz belőle amit akar.Lehet az utóbbi9 hülyeség, de lehet jobban örül, hogy megvehet valamit amire eddig vágyott ruha stb.
2009. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kulcsos napló szerintem jól jöhet vagy esetleg iwiw-en utána nézhettek,ott biztos ír magáról valamit. szép ruha,hajcsattok,karkötő, ilyen-olyan lógók az iskolatáskára/mobilra.
2009. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a könyveket,akkor ajánlom a fiúk kizárva sorozatot.

[link]

A húgom nagyon szerette ennyi idősen.

2009. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlanám, hogy beszélj a keresztlányoddal, hogy mit szeretne, mire vágyik, esetleg ajánld fel, hogy menjetek el együtt és vegyetek neki egy szép ruhát,igy vele együtt örülhetsz, hogy nem hülyeséget veszel neki,de csak a szülinapján add oda neki.
2009. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
parfümöt ennek minden lány örül... vagy vmi szép ruhát...ne gyerekeset:)
2009. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem valami apróság és mellé vásárlási utalvány, amit arra költhet, amit szeretne. Biztosan vágyik valamire, ami így elérhetőbb lesz számára.
2009. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányok nagyon szeretik a menő cuccokat!

Nézzetek egy két tiniújságot és vigyétek el vásárolni!

Szerintem nagyon nem szeretik ,ha kapnak vmi olyasmit amit utánna nem tudnak haszmálni! :P

2009. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mivel 13 éves, ez az a kor, amikor elkezdik érdekelni a fiúk és fordítva. Jó ötlet lehet egy napló, amibe beleírhat bármit.

El tudok képzelni egí szép képeslapot, amit megvehetsz bármely írószerboltban, és teszel mellé a borítékba némi pénzt, hadd gyűjtsön :)

ruhát is vehetsz, de oda mindenképpen vidd magaddal, hogy stimmeljen a méret, a fazon, a szín... :) ez kkor már nem meglepi.

szép ajándék a könyv, rengeteg 13 éves kamaszoknak szóló könyvek vannak, nézz körbe, a neten is találsz (libri, bookline)

ékszernek is biztosan örülne, de mivel most 13, jövőre 14 lesz és ballag, inkább ballagásra szoktak nyakláncot, karkötőt, gyűrűt adni..

parfümnek tuti örülne, menj el egy drogériába, válassz egy kellemes illatot, de kérd meg őket, ha nem megfelelő a lánynak, akkor engedjék majd kicserélni.. éppenséggel vehetsz egy jó kis sminktáskát neki, mondjuk amiben 20-25 szín van, mellé szemcerka, spirál, esetleg szájfény. válogasd össze neki. (sosem elég a szín)

esetleg ha tudod milyen zenét hallgat, vegyél neki cd-t vagy egí koncertjegyet.

mindezek mellé virág és csoki :)

2009. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 10 napja töltöttem be a 13-mat

biciklit kaptam egyépként meg fogalmam sem volt mit szeretnék pedig most aztán tudnék mondani mindent.

Kaptam 2000 ezer forintot tatámtól ennek örültem mivel a pénz mindig jól jön meg kaptam egy ezrest

Én gyűjtöm az elefántokat aminek felfelé áll az ormánya mamámtól kaptam egy nagy elefántot szóval nem ártana szétnézzni a szóbájába nekem szétnézett nagybátyám és vett egy szép pálmafát annyira szép tetszik főleg ahogy mutat a szobámba,de ez tényleg egyén függő van aki kapott volna egy pálmafát és 1 hónap múlva kikell dobni mert nagy ívbe lesz@rta.

Kaptam sok ruhát ami tök jó,mert tomból a nyár új ruha :)

Nagyon szeretem az állatokat van egy pár :) és kaptam ilyen állatos dobozt amibe kaják,könyvek vannak ezt én néztem ki a Tescoba és észrevették,hogy nézzem.Menj el egy-két napra a buli előtt s csak figyeld az apró mozdulatokat nézd aszemét hallgasd minden szavát :)

És üzenem a keresztlányodnak,hogy becsüljön meg téged engem a "keresztanyám" 4 éves eltünt annyit nem mondott,hogy boldog szülinapot kis rib@act semmi 6 éve kiköltözzött angliába és 4 éve rám se néz keresztapám meg 6 éves ráms e nézz szóval becsüli való vagy :)

Visszatrve a témára Én ürölnék egy lakatos naplónak mert leírnák egy-két dolgot de megunnám 1 hónap alatt

esetleg vegyél neki hajvasalót,ha nincs neki

vagy egy dögös bikinit vagy papucsot

én elfogadnék egy szép bikinit vagy menjetek el egyet fagyizni utána irány ruhát venni

Vagy ha szigorúak a szülei pl.:

-Kicsim idejelefeküdni lépj ki az msn-ből (szokásos hülyeség:)

-Oké megyek

És akor csínálsz ilyen kuponokat,hogy msn-ezhetsz még plusz 1 órát vagy ilyesmi és akor ezt lehet mással Tv,net,fagyizás,csavargás ilyesmi ennek is örülnék meg vicces is lenne :)

Remélem segítettem majd írd meg mit vettél és,hogy tetszett-e neki

2009. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!