Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves lányom nemtud együtt...

18 éves lányom nemtud együtt lenni a barátjával így kitalálta hogy nemmegy sehova. Szerintetek?

Figyelt kérdés
én jobban örülnék ha menne szórakozni barátnőkkel és nem otthon szomorkodna hisz most fiatal
2011. dec. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon akar maradni, maradjon. Én is voltam otthon párszor Szilveszterkor tinédzserként, nem szomorkodtam :D
2011. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az elmúlt pár évben hétvégén se lehetett otthon tartani őt nem hogy szilveszterkor
2011. dec. 30. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly szilveszterkor itthon voltam mert nem tudtunk találkozni a barátommal, akkor voltam 20 éves.


Teljesen ugyan olyan nap volt mint a többi, nem szomorkodtam, elvoltam itthon, túléltem. :)


Szerintem nincs ebben semmi különös, ha lesz kedve bulizni úgyis menni fog.

2011. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tarts fegyvert a fejéhez,hogy "Kislányom,húzzál el bulizni,mert fiatal vagy"


jó csak viccelek,ha nem akar nem megy, ha később megbánja akkor örökre tanult belőle,nem tudsz neki mit tenni:)

2011. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar menni, ne erőltesd. Igaz, hogy most fiatal, ugyanakkor elég nagy lány ahhoz, hogy el tudja dönteni, szeretne szilveszteri bulizni vagy sem. Ha otthon akar lenni, hát legyen otthon, akkor legalább jól érzi magát.

16/L

2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!