Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért nem aludhatok a barátnőmnél?

Mért nem aludhatok a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Apa nem engedi hogy ott aludjak.anya meg mondta hogy nem falaz nekem.....miért nem engedik????

13 L


2009. máj. 21. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint a legjobb barátnőmről van szó.
2009. máj. 21. 15:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg féltenek,bár nem értem mitől.Mikor megláttam a kérdést azt gondoltam,hogy fiú vagy,úgy érthető lenne:D

A legtöbb amit tehetsz,hogy beszélsz a szüleiddel,hogy miért fontos ez Neked(pl.: szeretnétek filmet nézni).Ha így sem engednek el,talán megkérhetnéd,hogy beszéljenek a barátnőd szüleivel,hogy biztos jó helyen leszel-e.


Ja,most jutott eszembe,ez a szülők közti beszélés azért is jó ötlet,mert lehet,hogy azt gondolják a szüleid,hogy máshova mennétek.

Sok sikert!


14/L

2009. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehet h a barátnőd szüleinek a háttere nem megfelelő, tehát hogy ha pl: az apja iszákos vagy veszekedős vagy balhés akkor érthető, tudod mit? egy kis ideig ne nyaggasd a szüleidet ezzel mondjuk egy hetet bírj ki viszont segíts a házimunkában legyél jó kislány szorgos de úgy hogy ezt a szüleid is észrevegyék és meg fog majd enyhülni a szivük...sok sikert!
2009. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szereti azt a barátnődet az apukád?

Van barátod?Lehet ,hogy apukád nem bízik benned ,hogy ha a lánnyal nincs baja!

2009. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen szereti a bnömet,pont múltkor mondta h milyen jófej...
2009. máj. 22. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:

szia! kérd meg apukádat, hogy beszéljen a barátnőd szüleivel! hogy ők mit szólnak az ottalvásodhoz.

ha látja, hogy jó helyen leszel, biztosan elenged!

2009. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyenlőre nem bíznak annyira benned .azért !

kicsivel komolyabban beszélj velük, mond el mit szeretnél és hogyan, majd várj 1-2 napot .légy kitartó,és ne akard azonnal !

győzd meg őket, ha látják a kitartást az mindíg eredményes !

de csak őszintén, a hazugságdetektor ilyenkor be van kapcsolva a szülőknél !

egy apa.

2009. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
8%
lehet azért mert egy 13 éves korcs vagy
2009. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aubrey* ***** válasza:
pfff te meg mondjuk egy ritka nagy f*rok?:)
2010. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem aludhattam egyik barátnőm sem ennyi idősen. Napközbenre elengedtek ugyan hozzájuk, de éjszakára soha. Valószínűleg nagyon féltettek. De nem tudom, miért, mikor rendes szülei voltak az összes lánynak, akinél ez felmerült. És sajnálom is, hogy ez kimaradt az életemből. Oké, már felnőtt vagyok, ott alszom, ahol akarom, de más lehet ez tizenéves korban... :(


Valószínűleg a te apukád is nagyon félt. Próbálj vele beszélni, de ne követelőzve. Mesélj el mindent a barátnődről, mivel foglalkoznak a szülei... És hogy nem csináltok semmi hülyeséget, meg hogy otthon lesznek a szülők, ilyesmiket. Remélem, sikerrel jársz.


25/N

2010. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!