Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek milyen emlékeitek...

Nektek milyen emlékeitek vannak az első szerelmekről? Mikor volt, meddig jutottatok el, mikor lett vége?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ciki nem ciki én még nem voltam szerelmes.

Jó már sok fiú tetszett,tetszik is,de az más.

15l


És te kérdező?

2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem ciki, vagyis szerintem nem.

Hát én nemtom mikor volt az 1-ső. Jártam egy fiúval, de ő csak tetszett. Az 1-ső szerelmem talán 11 évesen volt, de azt se tudom, hogy igazi volt e. Viszont az a fiú sajnos nem úgy érzett... :(

2012. jan. 3. 20:15
 3/19 anonim ***** válasza:

30 évese vagyok.


elsö szerelmem 14 évesen volt. Egy nyáron jártunk igazi nyári vizparti szerelem volt mindkettönk részéröl. De hát barátok, mind két félröl, és iskola kezdés szétmentünk. Nagyon messze laktunk BP-en belül(vízparti azt jelenti hogy a balatonnál voltam nagyinál egész nyáron, ö meg az apjával a nyaralojukban) és valahogy nem ment a kapcsolat.

De egész tini koromat megbélyegezte, ö volt mindig is a nagy ö. késöbb kiderült hogy ö is így érzett, és tényleg elsö nagy szerelem voltunk mindegyönknek (meglepö de nem, nem feküdtem le vele). Felnöttként találkoztunk mikor kb 26 éves voltam. Nekem megdobogtatta a szívemet, de ez csak baráti találkozás volt.


A következö igazi szerelmem (sok barátom volt akibe szerelmes voltam, akkor aztán elmúlt és nem is szerelemként emlékszem rá már) a férjem. Megismerkedésünk és a kapcsolatunk eleje fergeteges volt, olyan fimbe való nagy érzelmekkel. mai napig is kitart ez az érzés. 5 éve élünk együtt, második gyerekünket várjuk, de mai napig teljesen szerelmesek vagyunk egymásba.


míg a férjemet nem ismertem mindig úgy gondoltam az elsöre, hogy ö miatta bárkit otthagynék, a férjem az elsö akit soha nem hagynék el miatta sem. de szivesen találkoznék egyszer vele véletlen és beülnék vele beszélgetni egy kávézóba.

2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:D Én úgy szeretem az ilyen történeteket. Mindig arról álmodom, hogy én is találok egy fiút, akit ugyanígy fogok szeretni. Csak ehhez az is kell, hogy hasonlóan érezzen ő is...
2012. jan. 3. 20:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Úúú, 3. válaszoló, ez milyen szép történet! Olyan jó lenne, ha idén nyáron én is találkoznék valakivel, ha csak nyári szerelem lenne, azt se bánnám. :) Sajnos nekem még nem volt meg az elsõ szerelem, persze tetszett egy-két fiú az iskolámból, de szerintem az nem lenne az igazi, az megölné a romantikát, hiszen egyfolytában együtt lennénk. Bárcsak velem is megtörténne az, ami veled, 3. válaszoló! :) Bocsi, ha kicsit túlzok, nagyon romantikus alkat vagyok. :) Hogyan ismerkedtetek meg, ha szabad kérdeznem? 15/L
2012. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ugyan ott volt nyaralójuk ahol a nagymamám lakott. és ugyan arra a strandra jártunk mindketten. de akkor nem volt ilyen romantikus, leginkább sok szenvedés volt pár romantikus órával. mindkét oldalról jött mindig a baráti löket, valamilyek társaságnak valami sose tetszett, és persze 14 évesen mindegyikönk függött a barátaitól.

Aztán mikor vissza kerültünk a városba már nagyon nehézkesen ment. gimnázium, különórák, távolság (tömegközlekedéssel kb 1 óra lett volna) így még jobban szétmentünk, és csak szenvedtünk. De tényleg így 15 év távlatából elég romantikusnak tünik.


De ennél jobb volt a férjemmel. ö egyszer cska hoirtelen egy nagy cégnél feletesem lett. vagy is becsapodott az irodánkba és pár hónapig ö dirigált (ugyan az a cég csak más iroda, más város). de kb elsö látásra szerelem. aztán mikor nem volt több dolga ott akkor én is felmondtam és mentem vele. azóta is együtt, családostul. ö az igazi betelejesült szerelmem.

már több nem is kell. d eazért az elsövel össze sodorhatna a szél egyszer egy kávéra. na de mikor éppen jól nézek ki, és nem mikor a hajam meg mindenem szét van zilálva. amúyg én is romatikus alkatu vagyok és évente többször repülök hosszabb rövidebb utakra egyedül. olankor sokszor álmodom, milyen jó lenne ha ö is valami miatt azzal a géppel repülne és egymás mellés szolna a jegyünk. de ez annyira lehetetlen mint nessit a toban látni.

2012. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem annyira tetszik ez a történet:)

És ha még nem mondtam volna GRATULÁLOK!! :D

2012. jan. 3. 21:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor töltöttem be a 14-et. Városnapok voltak és az egyik városból átjött pár barátnőm,ők meg összefutottak 1 sráccal. Amikor odamentem hozzájuk a fiú is ott volt velük. Mindkettőnknek szerelem első látásra volt,vagyis úgy tünt. Ez májusban volt.Mivel nekem első barátom volt és keveset is találkoztunk ezért nem tudtam megbízni benne. Ott tartottunk,mint az elején. Aztán jöttek a kitalációk. Hogy talán nem is illünk össze,meg a másfél év korkülönbség nagy. Meg messze lakunk egymástól...Rengeteget sírtam:D De szakítás lett a vége. Ő azt mondta,hogy majd jövőbe,ugyan itt,ugyan ekkor újrakezdjük. De én NEM akarom. Teljesen kiábrándultam belőle. Mostmár bánom,hogy megismerkedtünk...:) De ennek így kellett lennie. Szép volt,jó volt,elég volt. Amúgy augusztusban szakítottunk..De talán el sem kellett volna kezdeni:D Na ez az én sztorim:D Most nemrég összejöttem egy sráccal és még legalább eszembe sem jut az első:D Talán nem is szerelem volt:D:))


Még mindig 14/L :))

2012. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan, hogy azt mondtam, hogy nem is szerelem volt...
2012. jan. 5. 13:52
 10/19 anonim ***** válasza:

igazán szerelmes még sosem voltam..

fellángolások, vagy kisebb mértékű tetszésekből, pedig 19 volt..:D

14l

2012. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!