Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogyha megnézek...

Miért van az, hogyha megnézek egy filmet, és van benne egy olyan szereplő aki tetszik nekem, (férfi) akkor hirtelen szerelmes leszek bele, és állandóan róla fantáziálok?

Figyelt kérdés
Pl.: Tegnap megnéztem a Bridget Jones naplóját, és nagyon megtetszett Colin Firth és Hugh Grant is. :)
2012. jan. 8. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A nők,lányok,emberek gyorsan beletudják magukat élni ilyenekbe. A filmekben olyan szereplők vannak akik 'tökéletesek' és a legtöbb nő olyanokról álmodozik..így nem nehéz 'szerelembe' esni beléjük.

Nem is voltak már olyanok,hogy istenem dejó lenne ha ittlenne stb..


Szerintem nagyon sok ember ilyen:))

15l

2012. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Egyébként én is ilyen vagyok, de engem cseppet sem zavar. Sőt, néha még az is eszembe jut, hogy milyen jó lenne színésznőnek, ékenesnőnek lenni. :)

16/L

2012. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ez van csak animékben =S De filmekben is így van xD És a legjobb barátnőmmel is xD Sőt még két másik barátnőmmel is így van csak animékben xD
2012. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyedül vagyok :D Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 8. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás nélkül állíthatom, hogy mindenkivel megesik, sőt, nem hogy csak megesik, bevett dolog az ilyen. ha teszemazt Brad Pitt, vagy Johnny Depp annyiszor kapott volna egy szelet sportcsokit, ahányszor egy nő róluk fantáziált, már vagy megfulladtak volna a sokhektárnyi csokijukban, vagy 200kilósan eszegetnék a sportcsokidombjuk tetején az újabb és újabb darabokat. :D don't panic.
2012. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem már vagy milliószor volt ilyen:) szinte minden 2. filmben megesik:D sőt, volt olyan is , hogy élőben láttam egy színészt- én magam is kiemelt statiszta vagyok:P- és az az utáni napokban másra sem tudtam gondolni, csak arra a bizonyos híres emberkére.:)
2012. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pfff ilyen mindenkivel megesik, velem is rendszeresen, es kb tart 10 percig.
2015. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!