Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves vagyok, és nagyon...

15 éves vagyok, és nagyon szégyenlős. Más is van igy vele?

Figyelt kérdés

lány vagyok,de anyuék előtt mindig takargatom magam,nagyn szégyenlős vagyok...még nővérem előtt is:S:S

normális ez????mit tegyek ellene??


2009. máj. 24. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem abszolút normális. Én is ilyen vagyok, és szintén 15 éves, anyuval is beszéltem már erről és azt mondta majd kinövöm ezt a szégyenlőséget. Szóval nyugi! :)
2009. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
én 25 éves vagyok, és nem nőttem ki! :P
2009. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

vmilyen szinten én is az vagyok:)Pl.:utálom,ha tesóm bekopog mikor a fürdőben vagyok,ilyenkor kicsit ideges leszek és hangosan kiszólok,hogy ne gyere be!!!!XD Egyébként néha nagyon szégyenlős vagyok,néha meg mutogatni akarom magam és lengén öltözök.:S

Szerintem is kinőjük ezt!:D

14/L

2009. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

biztos így neveltek

szerintem annyira nem szerencsés így nevelődni, de neked ez jutott

ellenben úgy veszem észre, észrevetted magadon ezt, és zavar, tehát még nem vagy reménytelen eset

tudatosan trenírozd magad, szándékosan járkálj a laksban bugyiban, kombinéban/polóban, majd anélkül is akár

nehéz lesz, de rá fogsz jönni, hog nem történt semmi 8illetev biztos fog, mert anyukádék fix rád fognak szólni, nem magadtól lettél ilyen)

2 részes fürdőruhában ki tudsz menni a strandra, vagy még kell rávenned valamit?

2009. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

bikiniben semmi bajom,de ha bugyiban vagyok meg melltartoban akkor takargatom magam:S pedig ugyan az....:D na mind1 megpróbálom majd ezt a bugyis pólós menést:D:)

2009. máj. 30. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:

huh,én elég összetett vagyok....

a fürdőbe ha a kádban vagyok,nem engedek be senkit,max anyát....a lakásban simán mászkálok bugyiban és plóban,de HOSSZÚ plóban,ami legalább eltakarja az egész fenekemet...

sokszor még itthon is melltartó van rajtam,mert nem szeretem,főleg,ha fehér a póló....a strandon mindig tankiniben vagyok,bikinhez nincs merszem...mindenki irigyli az alakomat,de én nem bízok magamban...

szóval elég fura xD

szerintem nem fogom kinőni...

2009. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah,és suliban,ha öltözök,és átveszem a plómat,még a csajok előtt is takargatom magamat egy pulcsival,pedig van alattam melltartó...
2009. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én meg nem merek kimenni a kertbe fürdőruhába.. Elég sokszor megkukkoltak már, még úgy is, hogy fürdőruha felső és rövidnadrágba voltam.. Nem szeretek fürdőruhába lenni, itthon sem bírok abba lenni. De pl. Avval nincs semmi bajom, hogyha felül csak 1 melltartó van.

Szóval szerintem tök normális ez. Van aki szégyenlősnek születik és van aki nem. Tenni ellene nem tudsz, max megszokod, hogy picit kellemetlenül érzed magad és a végén már fel se fog tűnni.. Vagy valami ilyesmi..:D

2009. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

nem.....

csak te egyedül!!

2009. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Kedves szégyenlős lányok :) írjatok telefonszámot és feloldjuk a gátlásokat :D nemsokba telik:D irjatok :D
2009. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!