Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a zűrös...

Mi a véleményetek a zűrös tinikről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:43
 1/8 anonim válasza:
86%
Én nemrég még zűrös tini voltam és most sem állok tőle messze. az én véleményem, hogyha jó az alap, jókat látott otthon akkor tudja hol a határ!! addig meg tessék kalandozni, mindent kipróbálni, mert attól lesz stramm és életrevaló és elég tapasztalt hogy majd lábra álljon! Ha pedig gáz van akkor legyenek ott megértő szülők akik segíteni akarnak, és akikkel nyíltan lehet beszélni. semmi én megmondtam! vagy ezt hogy tehetted? esetleg ha van hozzá közelálló nagybácsi, unokatesó ilyesmi, akkor lehet neki szólni, hogy nézzen rá időnként, figyeljen rá oda, mert zűrös időket él,de szülőként nem lehet hozzá közelférkőzni. én ezt gondolom róluk:)
2009. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én még most is zűrös tini vagyok.az még oké lenne h tini...de hogy zürös..:/ de már ez vagyok:) sztem is mindent ki kell próbálni...de mindennek van maga ideje...:S én elseiettem mindent! szex,pia,drog,fű 15 évesen...és már van amit megbántam.mondjuk az én életemhez még a zűrös spanok is hozzátartoznak:/ ha egyszer gyerekem lesz nem engedem hogy olyan legyen mint én.
2009. jún. 2. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Sztem egy marha klassz kor...Mert még benne vagyok...Sőtt nem is olyan mrégen kezdtem.Az elején(első 4-5 hónap anno zűrös voltXDDe meg lehet szokni!
2009. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Majd kinövik. (Kinövitek)

A szüleim szerint én is az voltam, de sztem nem. Egyébként én még azt sem engedem meg a fiamnak, amit nekem anno megengedtek a szüleim. Mert tudom, hogy én is ott játszottam ki őket, ahol lehetett. Most pont ezt próbálom megakadályozni a fiamnál...:)


Azt szokták mondani, hogy majd te is visszakapod ezt a gyerekedtől. Jusson ez eszedbe 10 év múlva

2009. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
előre félek, hogy mi lesz, ha nekem lányom lesz. amennyit én hazudok meg ferdítek itthon... brrr, nem lesz egyszerű az biztos. pedig én nem vagyok kifejezetten zűrös... de ha itthon tudnák, h miket csinálok, így is marha nagy balhé lenne:P
2009. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szűleim szerint elég zűrös vagyok,pedig csak mindent ki akarok probálni.

Ök azzal vigasztalják magukat h 2-3 év és kinövöm :)

Kinek mi a zűrös =)

2009. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ,hogy mit értesz az alatt,hogy zűrös!!!Úgyértem pontosan mit!
2009. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért írok ilyen későn neked, mivel aggódó anyuka vagyok, aki a saját gyerekéről is azt gondolja, amit te magadról írtál. Én sose voltam ilyen, ezért nagyon féltem a lányomat. Szeretném tudni, hogy mit vártok el tőlünk szülőktől ilyen helyzetben. Hagyjuk, hogy megcsináljátok a hülyeségeket? Folyton azt vágj a fejemhez hogy nem bízok benne, és végül kiderül hogy jogosan, mert ferdített. Nem tudom kezelni a helyzetet,. Kérlek segíts nekem, talán a másik oldalról könnyebb választ kapnom.
2010. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!