Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha nőgyógyászhoz...

Kamaszok, ha nőgyógyászhoz kell mennetek, magáz benneteket a doki, vagy tegez? Mit szerettek jobban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En felnött vagyok, de szerintem mindenképpen magáznia kell egy orvosnak. ezzel ö is megadja a tiszteletet és a helyzet komolyságát a tininek.
2012. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hány éves kortól kell magázni a pácienst? Köszönöm a választ!
2012. febr. 12. 08:10
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem szabály, hogy hány évek kortól kell magázni a pácienst, az orvosnak kell tudni.

Ha most el kellene mennem a nőgyógyászhoz én elvárnám, hogy magázzon az orvos, bár szerintem magázna is.

Sajnos novemberben-decemberben többször is megfordultam a kórházban, bár nem a nőgyógyászaton, de mindig minden orvos magázott.


Szerintem a magázódás megtartja azt a bizonyos távolságot, és erre szükség van akkor is, ha kamasz a páciens.

16/L

2012. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De gondolom nem mindegy, hogy egy 10 vagy 16 éves lányról van szó. Egy 10 évest még csak nem magáz.
2012. febr. 12. 09:20
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

A gyerekorvos, na ő tegez. De ha a nőgyógyász tegez, az szerintem bunkó dolog.

Azért is, mert az számomra olyan lekezelő, mintha kevesebb lennék, mint ő vagy nem tudom. Én már felnőtt vagyok, de én egy nagyon régi ismerősünkhöz jártam, anyukám is hozzá járt, és hiába ismert, mindenhol magázott. Ő már sajnos meghalt, de a mostani nőgyógyászom sem tegez.

Ha még a gyerekorvos tegez, akkor azt mondom, hogy oké, mert az nem olyan komolyságú vizsgálat, mint egy nőgyógyászati dolog.

Sokkal jobb szerintem.

2012. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb szerintem, ha tegez az orvos és nem magáz.*


Bocsánat, a félreérthető mondat miatt!

2012. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valami korhatár mégis csak van, ami felett már magázni kell a beteget.
2012. febr. 12. 09:29
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha itt interneten írok egy orvosi rovatba, van olyan orvos aki már 14 éves lányt is magáz, és van aki tegez.
2012. febr. 12. 09:31
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy 14-16 éves lányt az a normális ha tegez,attól még hogy nőgyógyászhoz megy valaki 14-16 évesen még gyerek,egyátalán nem lekezelő,engem 21 évesen már magáznak.
2012. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem konkrétan a nőgyógyászra gondolok, de pl engem szoktak tegezni is és magázni is. Engem pl inkább a férfiak szoktak magázni, a nők inkább tegezni. (Nem csak az orvosnál, bármi "hivatalosabb" helyen)
2012. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!