Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek/csináljak az...

Mit vegyek/csináljak az osztálytársam (egyben legjobb barátom) szülinapjára? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom (aki szerelmes belém,de ez nem lényeges,ettől függetlenül nagyon jóba vagyunk) és szakács akar lenni,arra gondoltam,hogy sütök neki majd egy sütit (már kapott tőlem párszor muffint,szóval annyira nem rémes :D) és még arra gondoltam,hogy csinálok neki egy álomfogót (?)

Nagyon béna ötlet?

Egyébként ő most lesz 16 éves,én meg 15 vagyok :D

Köszönöm szépen a válaszokat :)


2012. febr. 24. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a süti jó ötlet :) de mi az az álomfogó?
2012. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez az :) :

[link]

Tudom,kicsit béna ötlet :/

2012. febr. 24. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem béna, nekem mindkét ötlet nagyon tetszik, bár dupla annyi idős vagyok és nő :) Én nagyon vágyom egy barátság karkötőre, csak szerintem az én korosztályom nem tartja elég jó ajándéknak, és eddig még nem kaptam .... pedig az :D
2012. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok, nekem a cd-s megoldás nagyon tetszik, de a többi is nagyon szép.
2012. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!