Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lány vagyok, és én...

13 éves lány vagyok, és én már most nem tudok mit csinálni a nyári szünetben. Az ilyen korú lányok mivel kötik le magukat?

Figyelt kérdés
Olvasni szoktam, de azért eész napra. Anyáék dolgoznak. Nem csinálok mást csak a gép előtt ülök. Nem vagyok lusta dög, mert csak ötössel zárom az évet...
2009. jún. 7. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg a házimunkát, mire anyukádék hazamennek. Így hamar eltelik a napod.

Vagy játssz a többi hasonló korú lánnyal, beszélgessetek, menjetek el fagyizni stb.

2009. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
99%
Sportolj,sportolj sportolj ! --nagyon jó időtöltés!
2009. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
73%
Vagy vállalj nyári munkát és lesz egy kis zsebpénzed is !
2009. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi:) nyári munkát ennyi idősen még nem lehet vállalni.én úgy tudom
2009. jún. 7. 10:12
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Dehogynem...kukoricacímerezés...bár allergiát kaphatsz tőle és összevág a kukorica...vagy szórólapozhatsz...

Amúgy én indiáncsomózásokat csináltam hímzőcérnából...időigényes de nagyon szép az eredmény:)

Vagy vegyél DVD-ket, és nézzd meg őket, aztán kezdhetsz logot írni, mondjuk a megnézett filmekről kritikát....vagy könyvekről...esetleg sak a gondolataidról...


Ja és a net tele van lehetőséggel....van például a gitározz.hu és a gitártanfolyam.hu itt gitározni tanulhatsz a netről...vagy csak szörfözz a wikipédián...beleolvasol pár címszóba ami érdekel...valami még rád is ragad...


Esetleg nevelde...például van a www.bocika.hu kevesen ismerik, de itt van egy nagyon kiterjedt fórum, beszélgethetsz vagy ott akár cset, és bloglehetőség is van, vagy egyszerűen levelezhetsz is ott...a társaság is jó korosztály 9-18 év közt...de egy-egy huszonéves is felbukkan...


Napvilágnet iróklub...írj verset vagy novellát és kapsz rá építőkritikát...vagy olvashatod a többiekét...:)


Beszéld rá a szüleidet, hogy menjetek színházba...tudom manapság az a divat, hogy a színház unalmas szar, de ha közelebbről megismerjük, egy egészen új, és fantasztikus világ...És igazán jó program...mert egész nap próbálgathatos a ruháidat, és sminkjeidet...


Vagy alakítcsd át a szobádat...mindenféle textiliából vagy fonalből készült cuccokkal kidíszítheted...ezek elkészítése is remek, ha folyton az lebeg a szemed elött, hogy milyen szép lesz:)


Ilyenidős korban, rengeteg lány regényt ír manapság...és arról álmodik hogy kiadják...fejlődik az írói képességed ami a hétköznapokban is jó, és megírhatsz egy kalandot, amit te magad találsz ki...:)


Rengeteg minden van, csak meg kell látni a lehetőséget :)

2009. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötletek adtál. de azért jöhetnek még válaszok.
2009. jún. 7. 11:28
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
sétálj a barátnőiddel, menjetek strandra, csajbuli, ottalvások, DVDzés..:)
2009. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Én is 13 éves vagyok.

Neked nincsenek barátnőid?És hova valósi vagy?Egyépként én ha lehetne elmennék nyári munkára,de nem tudok :(.Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot beszélgetni :D

2009. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én 13 évesen nyaranta rendszeresen eljártam lovagolni, illetve gyakran mentem strandra a hugommal. Sokszor átjöttek a barátnőim is, vagy éppen én jöttem hozzájuk.
2009. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
menj el a barátaiddal /barátnőiddel sétálni beszélgetni menjetek strandra ha együtt vagytok ugyis eszetekbe jut vmi minnél többen vagytok annál jobb és nem fogtok unatkozni
2009. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!