Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól való egy...

Hány éves kortól való egy lány diszkóba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez inkább attól függ, hogy mennyire tudsz bízni a lányodban, mennyire megbízható, gondolom erről van szó.

16 éves kor alatt mindenesetre nem sok keresnivalója van ott.

Bizonyítania kell feléd, hogy megbízhatsz benne, és nem lesz baj.

Szerintem.

2009. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Le lehet szavazni, de szerintem be kellene vezetni mindenhol a face control-t. Csak személyivel, 18 év felett. Az alattiak meg menjenek a tinidiszkóba. Bár így sok "szórakozóhely" tönkremenne. :)
2009. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

nézd, én 14 évesen már eléggé el voltam eresztve, de hozzá kell tennem, hogy helyén volt az eszem, és ezt tudták is rólam a szüleim.

szvsz megbíztak bennem és én nem is éltem vissza ezzel (pl ha ki volt adva, hogy éjfélre érjek haza, akkor 2perccel 12 előtt hazaestem + mindig megmondtam, hová megyek és kikkel - ez megnyugtatta őket, mert ismerték a baráti körömet).


az unokahúgom 18 éves, de kb egy 13 éves érzelmi színvonalán van. nem is engedik el sehová, mert naiv, nem tudja kezelni az embereket és állandóan hülyeségekbe keveredik. féltik őt, és jó okkal. ő meg persze be van sózva, menne állandóan a lüke feje után és hazudozik is össze-vissza hogy elszabaduljon.

hiába mondom neki, hogy amíg úgy viselkedik mint egy gyerek, addig nem várhatja el, hogy felnőttként kezeljék...

szóval a két példából csak azt akartam kihozni, hogy nem a biológiai kortól függ szerintem, hogy el merik-e engedni a gyerekeiket a szülők, hanem az érettségtől.

2009. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Engem 13 évesen engedtek el először persze tini diszkóba 5-9 ig volt és apukám jött mindig értem 15 évesen voltam először rendes nagy diszkóba nehezen de kisírtam mindig persze 21 éves bátyám felügyelete mellet és anyukám vitt meg hozott de 1-2nél tovább nem maradhattam apukám rendőr így minden buli után a szondáztatás megtörtént

17 éves múltam mikor mondtam anyukámnak hogy akkor diszkó hétvégén vártam hogy újra könyörögnöm kelljen de csak annyit mondott jól van menjél innentől valahogy nem volt érdekes a dolog egyre ritkábban jártam 18 és 23 éves korom között össz 4 alkalommal voltam valahogy már nem érdekeltek a bulik

2009. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
91%

szerintem menj el egyszer, nézz körül és gondold végig, hogy elengednéd e oda a lányod.


azért írom ezt, mert van aki 14 évesen alkalmas rá, van aki 16 évesen, van aki 18.


a gond az, hogy sok helyen tele van részegen magukat rázó tinilányokkal, akikkel bárki bármit megtehet. gondolom nem szeretnéd ha a lányod is ezt tenné.


szerintem nézz körül, beszélgess vele, de ne úgy mint szülő ,és ne említsd neki amit ott láttál.


viszont mondd el, hogy az alkoholnak milyen hatásai vannak, és ami a legfontosabb LÁNY NE IGYON SEMMIT ÚGY, HOGY NEM ELŐTTE TÖLTIK KI AZ ÜVEGBŐL!

2009. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
83%
Engem 16 évesen engedtek először diszkóba, persze a bátyámmal, utána a bnőimmel kezdtem eljárni bulizni. Most leszek 19. Anyáék csak akkor engednek el, ha tudják h kikkel és hol leszek, mert egyedül nem engednek el. Szóval a lányoddal beszéld meg, h hova és kikkel megy el, mert akkor tod, h nem lesz semmi baj.
2009. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Én 14-évesen mentem el elöször elötte 2-szer volt olyan hogy igy pizzázni vagy biliárdozni elmentünk 23-ig aztán ezután már egész éjszakára elmehettem mert megbiztak bennem és ezzel nem is éltem vissza.
2009. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Én legelősször 11 évesen voltam 10-ig.
2009. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még megfontolom a dolgot.
2009. jún. 11. 16:44
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Hat nem tom... 16 eves vagyok es ugy gondolom a discok vilagaban nagy a köd... drog, lopas,stb... ha mar buli akkor idonkent haverokkal le egy koncira, de discoba nem... lehet ez csak az en hulye szokasom:)
2009. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!