Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak az első mensit közölted...

Csak az első mensit közölted anyuddal, vagy az azt kövezőket is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hogy mondjam el neki!

Milyen szavakkal?

Sztem anya nem tudja hogy tudok a mensiről.?

2009. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én is így voltam:D 8-9 évesen mindent tudtam róla, de amikor megjött (12 vok és áprilisban jött meg), azt sem tudtam hogy mondjam el. De lebuktam, anya észrevette a fürdőben hogy nagyon fogy otthon a betét, és akkor rákérdezett.

De most megjött a második, és nem tudom megmondjam e. :S

2009. jún. 9. 14:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szóltam neki eleinte,aztán azt mondta:

Nem muszáj mindig szólnod.Itt egy naptár és vezesd pontosan.Ha baj van akkor azt természetesen megbeszéljük.

Aztán évekig egy naptárban vezettük,hogy kinek mikor jött meg.

Az a biztos,hogyha elmondod neki,fontos a bizalom!!!

2009. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene ezt titkolni... ez egy természetes folyamat, az élet része.nyugodtan mondjad :)
2009. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy szólj,azért is,hogy tudja,több betétet kell vennie
2009. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt haza mentem a suliból tiszta véresen (13 éves voltam) szóltam anyukámnak hogy valahogy szedje ki a ruhából a foltokat aztán meg kérdezte hogy beszélgessünk mondtam neki hogy nem kell mindig tudta mikor menstruálok mert a szemetes is tele volt és fogyott otthon a betét
2009. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig megbeszéljük, sőt van amikor ő számolja ki nekem hogy mikor fog megjönni:) nagyon jó a kapcsolatunk szerencsére
2009. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1., és a 2.-at jelentettem be neki, máskor viszont csak azért, mert el akarok menni vele a boltba, betétért.
2009. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én mindig elmondom anyukámnak (na de mi úgy vagyunk, mint két barátnő). Mindig megbeszéljük, hogy kinek mikor jön meg...

De néha meg sem kell neki mondani,mert látszik rajtam!

Egyébként meg hidd el, tudni fogja, hogy mikor jön neked meg! Nekem is anyukám szólt eleinte mindig, hogy figyeljek oda, mert pár napon belül meg fog jönni... :)

2009. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem mindig mondom el neki,hogy pontosan mikor jött meg,de végülis tudja,mert kb. 3-4nappal azután h anyumnak megjön,nekem is:) Ha rosszul vagyok,szólok neki,és veszek be gyógyszert,de mindig szólok neki!!!Mellesleg látszik,hogy fogy a betét a szemét meg gyűlik a fürdőben,tehát mindig tudja!

14/L

2009. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!