Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a nyáron? 12/L

Mit csináljak a nyáron? 12/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 16:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Vki??????????????????????????????????????????????????????
2009. jún. 11. 17:09
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

hogy hogy mit?

Amit akarsz...

Menj csavarogni, csináljatok pizspartit a bnőiddel, menj táborba, bicajozni, strandta, vidámparkba, moziba, színházba, uszodába, vagy amit csak a zsebpénzed enged.


Olvass, írj verseket, nézz dvd-t, segíts otthon, tanulj meg főzni-sütni (jó móka és bármikor összedobhatsz valami fincsit), játsz a tesóiddal, állataoddal (ha vannak)...


Netezz, játssz, menj szülinapi bulikra...

Ha van barátod, tölt vele sok időt.


Most majdnem bármit csinálhatsz. Használd ki, rövid ez a 4 hónap..

2009. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent elgépeltem, sötét van már, remélem elnézed és így is olvasható...

17/L

2009. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megint én... Az a 4 hónap azért nagy szarvas hiba, szal 3...

Bocsi:D

2009. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2,5 :P Na jó nem akarok kötekedni. :D

Szóval én a helyedben keresnék valami jó tábort! :) Én szerencsésnek mondhatom magam, mert a nyarakat mindig a nagymamámnál töltöttem, és szinte az egész arról szólt, hogy az utcabeli gyerekekkel játszottunk energiánk végéig. Ott voltunk tesómmal, és két unokatesómmal, plusz az utca összes unokája, dédunokája, gyereke... sosem unatkoztunk. Esetleg menj el nyaralni nagymamádhoz vagy unokatesódhoz. Én imádtam táborozni is, mostanában főleg tök jókat szoktam látni, kár hogy már kinőttem belőlük. Van egy csomó, keress egy kedvedre valót, és érezd jól magad. Legyél sokat a levegőn, de aztán csak óvatosan a kánikulában :)

19/L

2009. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-menj strandra a bnőiddel.

-moziba.

-csináljatok pizsi bulit.

-menjetek át egymáshoz dvd-zni,aludni...

-sétálgassatok,nézelődjetek a városban...

-segíts a szüleidnek,munka mellett tuti örülni fognak neki+így több engedményt is kaphatsz!:)

-fűzz gyöngyöt.

-olvass könyveket.

-ha vannak a közeletekben programok menjetek el a barátnőiddel.

-próbálj új frizurát,sminket,ha unatkozol otthon.

-alakítsd ki az ízlésedet,próbálj ki új stílust,szerezz be pár ruhát,amit eddig nem nagyon hordtál.

(nem muszáj venni,cserélgethetik a barátnőitekkel is.)

-hallgass zenét.


Remélem adtam pár hasznos ötletet!:D

14/L

2009. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

bármit,csak ne kockulj be. :-) tudom hülyén hangzik,de most mondok egy tanulságos esetet:

Tavaly nyáron már nem tudtam mit csináljak jódolgomban,és egész nap csak tévéztem,meg ha kellett néha segítettem anyunak.Aztán egy idő után már csak a tévés sorozatoknak éltem.Este kábé 3 fél 4 körül feküdtem le aludni,és délig,egyig eluttam.Teljesen felborítottam az éjjel/nappal dolgot.Megpróbáltam helyrehozni magam úgy,hogy próbáltam lefeküdni 10 fele,de egyszerűen féltem elaludni.Nyaggattam a tesómat,hogy legyen fönn velem,de végülis soha nem volt .

Mire eljött a suli,egy csomó időbe került,mire helyrejöttem.

A nyár az az időszak,amikor relaxálni kell,de nem eltunyulni.Kelj fel legkésőbb 9 kor minden reggel,és így feltöltődve kezhetsz neki egy új tanévnek.Hidd el,a saját érdeked,mert kipihenten az év eleji dogáid is (egy kis tanulással)jobbak lesznek.

Tehát egy a lényeg:Érezd magad jól a nyáron(ésszerű határokon belül),de ne tunyulj el!

Remélem segítettem

2009. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia Én most töltöttempár napja a 13-mat.

És fogalmam sincs mit csináljak ezért is néztem meg a kérdést.

A bartánős jó lenne ha lenne :/

A tábor jó lenne ha találnék eddig egy 2 napos modell táborba megyek

Hova valósi vagy?Ha gondolod írj privit és majd beszélgetünk hátha kiokoskodunk vlamit :)

2009. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
33%

ünnepeld meg hogy nincs suli

mi a haverokkal ezt csináltuk

ja és soproni sört vegyetek mert az jó!

2009. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!