Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen értékben szokás ballagá...

Milyen értékben szokás ballagási ajándékot venni manapság?

Figyelt kérdés
A fiam (8.-os) szombaton ballag és nem tudom milyen értékű ajándékot vegyek neki?
2009. jún. 11. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne az értékre helyezd a hangsúlyt! A saját fiadat te ismered a legjobban, így nyilván a vágyait is. Hozd össze az anyagi lehetőségeidet az ő kívánságaival és lepd meg olyasmivel, aminek nagyon örülne.
2009. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jún. 11. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én is most ballagtam, és kaptam sokfélét: aranyékszereket, parker tollkészletet, plüssállatkákat... mindenfélét, még egy dedikált dobütőt is :)

de legeslegjobban egy koncertjegynek örültem (ahová a nővéremmel utazunk majd ki), meg egy különleges fotóalbumnak, amit a szűk családom készített: selyembe burkolták, szalaggal meg gyöngyökkel van kivarrva, és szépírással dátumozva, néhol versrészletekkel, meg idézetekkel kommentálva vannak benne a családunkról, családtagjainkról a legkedvesebb/fontosabb képek.

2009. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nyolcadikos ballagásomra egy fehérarany nyakláncot kaptam, egy kis kereszttel. Sablon ajándéknak tűnik, még is olyan, amit azóta sem vettem le a nyakamból. Azóta 4 év telt el, és egyszer javíttatni kellett, 3 napig nem volt a nyakamban, és már hiányérzetem volt miatta.

De például mostanában nagy keletje lett a digitális fényképezőknek. Egy alapabb gépet már lehet venni 15-6 ezer ft-ért is, és ha hozzáfűztök valami megható szöveget, hogy ezt azért kapja, hogy az első szárnypróbálgatásait megörökítse, akkor biztos vagyok benne hogy emlékezetes ajándék marad. :)

2009. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tegnap ballagtam,a szüleimtől telefont kaptam,mert ami volt,azt használtan vettük anno és már naponta kellett tölteni annyira sz*r állapotba volt.ez a teló 22000Ft volt +kaptam bele 3gigás memóriakártyát.

Nálunk ez úgy volt,hogy megkérdezték,hogy mit szeretnék,apám nem lelkesedett a telefon ötletért,de mondtam neki,hogy mást ne vegyen...

Azt vegyél neki aminek örülne,nem az érték a fontos!!!Vagy ha nem tudsz mit kitalálni vegyél egy kisebb ajándékot,és mondd neki h menjetek el együtt venni még vmi ajándékot!:)

2009. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

Vettem neki egy ezüst karkötőt amibe bele lehet gravírozni:)

2009. jún. 13. 14:43
 7/11 A kérdező kommentje:

HELP!

Ugye 10ezer-Magyar Kincstári Forintér vettem neki karkötőt. Erre ő azt mondja hogy b*zis... Mit tegyek????? Vigyem vissza vagy mi?

2009. jún. 14. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vidd vissza. Maximum nem hordja és ha majd megjön az esze, akkor értékelni is fogja, mint ballagási ajándékot és lehet, hogy 1-2 év múlva hordani is fogja.

Amibe gravízozva van, azt nagyon kevés helyen veszik vissza, ezt tapasztalatból tudom.

2009. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,mikor a gyűrűt vettük nagynénémmel mondta,hogy anno ballagásra ő is gyűrűt kapott,mint én.Nagyon nem tetszett neki,évekig nem is hordta,aztán meg gimis korába elővette megtetszett neki,és azóta állandóan hordja,csak mosogatáshoz,takarításhoz és éjszakára veszi le.Amúgy minig rajta van.

Szerintem észhez tér a fiad,és értékelni fogja,csak idő kell hozzá.

2009. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek még nem gravíroztattam bele.
2009. jún. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!