Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szent Margit vagy Petőfi...

Szent Margit vagy Petőfi Sándor gimnázium?

Figyelt kérdés
nem tudok dönteni. Ha van itt valaki aki valamelyikbe járt írjon róla 1-2 mondatot. Köszönöm.:)
2012. márc. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Te melyikbe akarsz menni? Ez a fontos, nem az amit a szüleid mondanak vagy ilyesmi. Elég különböző a két suli. Nyílt napon nem voltál vagy ilyesmi? Ismerősök nem járnak oda?
2012. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szüleim is azt , mondják én döntsem el, de nem tudom. Ezért tettem fel a kérdést, itt mit gondolnak erről a két iskoláról.
2012. márc. 17. 09:13
 3/8 Problem2 ***** válasza:
A budapesti Szent Margitra gondolsz?Mert én oda járok:)
2012. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen arra. Írnál róla egy-két mondatot? Milyen a társaság, a tanítás stb... :)
2012. márc. 17. 09:47
 5/8 Problem2 ***** válasza:

Jó iskola ,igaz van nála jobb ,de szeretek oda járni.Benne van a "szent" szó a nevében ,de közel sem járnak ide "szentfazékok".A nyelvi tanárok talán azok amelyek nem érnek el egy bizonyos szintet ,de van 1-2 közöttük is akik elég jónak számít.

Amúgy pedig jó iskola a ,közösség is jó, biztos sok barátod lenne.:)

2012. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a petőfibe meg jár pár gázos arc akiket alig vettek fel sehová...a margitba meg azért "válogatottabb" Emberek, de nem apáczazárda
2012. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na hova mész?
2012. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem a margitba. köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!