Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy a kamaszok...

Miért van az, hogy a kamaszok mindig izzadnak, pedig használnak dezodort?

Figyelt kérdés
Sajnos én is mindig izzadok,egy plót csak egy napig tudok hordani,foltos is lesz,nagyon kellemetlen,hogy egész nap oldalamhoz szorított kezekkel kell járnom,és ahogy én észrevettem,az osztálytársaimnak is vannak ilyen problémái...Mit lehet tenni az ügy érdekében,ha a dezodor már nem segít?
2009. jún. 13. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A hormoncunami miatt
2009. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
azt nem tudom, de még jó, hogy egy pólót csak egy nap veszel fel!
2009. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Stiftet próbáltad? Nekem sokkal hatásosabb mint a dezodor.
2009. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A hormonváltozások miatt.

Én is nagyon utálom,nekem nem nagyon látszik,viszont kicsit érezni,és ez miatt néha feszélyezve érzem magam.

Ami nekem kicsit segít,hogy este tusolás után hintőport teszek a hónaljamra,aztán reggel pedig dezodort,nekem a stift abszolút nem vált be,attól még látszott is a folt(pedig megvártam míg megszáradt és utána vettem fel a felsőt).És miután befújtam dezodorral magam,várok és kb. 5-10perc után teszek egy kis hintőport rá,mert ez szárazon tartja.Így valamivel jobb,de nem az igazi.:S


Egyébként nem csak a tinik izzadnak,a felnőttek is.Nekem anyum és a volt magyar tanárom is nagyon izzadós...


14/L

2009. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A hirtelen hormonváltozás az oka. Próbálj ki többféle izzadásgátlót és akár lehet nálad egy nedves törlőkendő is, amivel fel tudod frissíteni magad. Egyébként vannak már külön tinik számára kifejlesztett izzadásgátlók. Pl. a Rexona is gondolt már a tinikre. Nálam azonban a Lady Speed Stick jött be, mai napig is többek közt ezt használom. A Garnier új Mineral golyós és stift termékei is nagyon jók! Kissé költségesek, de jók!

A nemed nem derül ki a kérdésből, emiatt megjegyezném, hogy a férfi izzadásgátlók közül sok dicséretet hallottam a Rexona stiftekre és az Old Spice-ról is csak jókat hallottam.

2009. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A rexona dezodorai nagyon jók mintha valami púder szerű lenne benne. Én mást nem is veszek már esetleg stiftet.
2009. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 14 eves lany vagyok, es izzadok, de nagyon ritka mikor egy polon latszik, es nem is szagos vagyis sok embernek mikor meg deot vagy sprayt hasznal akkor is erzodik...de en meg eletemben nem ereztem magamon azt az izzadsag szagot,es sprayt hasznalok:)
2010. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!