Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ráírjak? Lépjek...

Szerintetek ráírjak? Lépjek felé, vagy ez inkább a fiúk dolga?

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm,akikkel rengeteget vagyok együtt,ők a legjobb barátaim. Sokat szoktunk kijárni a közeli parkba,és van 2 fiú,akikkel jóba lettünk..ők is arra fele szoktak biciklizni,de csak néha jönnek oda hozzánk,egy kicsit félnek tőlünk..vagy nemtudom:D

egyszer,amikor kinntvoltunk velük,akkor a srác,aki tetszik nekem állandóan nézett,és néha rám mosolygott. utána este fb-n a barátnőm írta nekem,h ráírt a másik srác,h elmondta a haverja h tetszem neki.

Ez kb 1 hete volt,azóta már többször is láttuk őket/találkoztunk velük,és fb-n is mindig fenntvan,de nem ír rám..gondolkoztam már azon,hogy ráírok,de a barátnőim szerint inkább ne..

szerintetek mit tegyek?


2012. márc. 24. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
am 15L :)
2012. márc. 24. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha tetszel a pasasnak, akkor kicsit noszogatnia kellene magát, hogy menjen oda hozzád vagy ő írjon. Mosolyogjál rá mindig meg beszéljél vele, ha szól hozzád.
2012. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

édesistenemhovajutottavilág....*facepalm*


Írj rá, max. nem válaszol.

2012. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hááát, mivel lány vagy, inkább várj egy picit, vagy apróbb jelekkel hívd magadra a figyelmét. Mindenképp ne te írj, hanem várj, hogy Ő (!!!!!!) kezdeményezzen. Csak lesz valami...
2012. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De most tényleg, most már úgy kezdődnek a párkapcsolatok, hogy facebookon bökdösitek egymást?
2012. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ki mondta h bökdösni akarom?Oo
2012. ápr. 3. 18:47
 7/7 anonim válasza:
Háth,sztem írj rá,mert nekem is ..volt egy fiú akinek megtetszettem,uncsim mesélte..és bejelölt..de nem írt rám,uncsimnak azt is megírta h össze akar velem jönni..de még mindíg nem írt nekem XD szval én írtam rá,és azóta minden nap rám ír,de mondjuk kiderült h 2. uncsik vagyunk .. xDD
2012. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!