Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem rossz érzés ez?

Csak nekem rossz érzés ez?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit butyuta kérdés, de..

Tesómnak volt ballagása(8.os, már 16 éves, de mindegy) még régen. Ennek alkalmából ugye sok családtaggal mentünk étterembe és mindenkitől kapott pénzt is.

Viszont és kis gimis vagyok (8.os) és majd nekem nem lesz ballagásom. Ez kicsit rossz érzés, pedig tudom, hogy nem megyek el másik suliba (4.ben mentem kis gimibe), na de mégis.. Ti mit gondoltok erről?


2012. ápr. 5. 21:12
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:
57%
Kétszer átolvastam a kérdésedet, de nem tudom mire vonatkozik a kérdés :s
2012. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a tesódnak volt ballagása,neked meg nem lesz.Nehogy már azért siránkozz mert téged nem ünnepelnek étteremben,és nem kapsz pénzt...:D
2012. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ergo nem kapsz pénzt


nekem nem csak kicsit lenne rossz érzés :)

2012. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A húgom meg én egyszerre ballagtunk. Ő 4-es volt és 8 osztályos gimibe ment én pedig 8-os. A suliba amibe jártunk a kicsik (4.,6-osok) mindig a nagyokkal elballaghattak így mi együtt ballagtunk. Anyáéktól én több pénzt kaptam, de rokonoktól ugyanannyit. Volt olyan rokon aki a tesómnak többet adott mert h a keresztlány. Szerintem ez így normális.


Mikor átmentél gimibe nem rendeztetek vmi ünnepségek vagy egyik napról a másikra gimis lettél?

2012. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ez mèg a jobbik esett...mert, ismerek olyat is,akinek a bàtya ballagàsi bulija meg volt tartva,dràga ètterembe,de a hugànak nem mert nincs meg az anyagi körülmèny most màr,ahhoz hogy meghìvjon 10-15 ètterembe sôt mèg otthonra se bogràcsozni vagy valami ilyesmi...
2012. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ilyen az élet.:)
2012. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

magyarul az a baj hogy tesód kapott pénzt te meg nem fogsz. Így jártál(:

de amúgy én se lennék feldobva,kellett volna valami kis bulicskát tartanotok amikor gimibe mentél

2012. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is pont ugyanígy volt.. h nekem nem volt ballagásom..csak tesómnak mert és 6osztályos gimibe jártam...szerintem szívj egy kis zöldet és minden megoldódik xd
2012. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. :( Bár annyival jobb a helyzetem, hogy a bátyám gimiből való ebballagására is alig emlékszem, nemhogy a 8. utánira. (kicsi voltam még) 4. után pedig csak úgy mentem át a gimibe, úgyhogy várni kell 12.-ig. :D

Esetleg bérmálj, ott is kaphatsz pénzt... :)

2012. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ami azt illeti kicsit érdekesen jött le. Nem a pénzen volt a hangsúly.. hanem, hogy maga az egész ballagás téma.

köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 6. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!