Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most megint én vok a rossz? :/.

Most megint én vok a rossz? :/.

Figyelt kérdés
Ma megharagudott a barátnőm mert nem mentem ki vele ,igaz megbeszéltük,de mondta lehet h neki sem lesz kedve kimenni és én is ,-erre irok neki vhol h Szia bocsi nincs kedvem kimenni ,nem baj? erre ő h látom ennyit ér a barátságunk.kint vártam..csak ha ő neki nincs kedve kijönni akkor ő nem lehet a rossz...csakis mindig én ,jó megértem h vannak gondjai de azt érzem h mindig bennem találja meg a rosszat..Előre is köszi a válaszokat..
2012. ápr. 11. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia! hány éves vagy? légyszi válaszolj, és akkor tudok segíteni!
2012. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőtökre hatással van a nyomasztó időjárás, meg a menstruáció, nem? Könnyű összeveszni, ha egyikőtök vagy éppen mindkettőtök hormonjai jojóznak. Pár nap és szent a béke. :) Egy kis érzékenykedés ne menjen a barátságotok rovására!
2012. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy te a rossz.Meg kell szépen mondani neki,hogy lesz még ezer alkalom,amikor kimehettek sétálni.De tudod mit mondok én ezekre a sétálgatásokra?Ez a ribancképzés első lépcsője.

1.Kimennek sétálni csak úgy.

2.Kimennek menő ruhákban sétálni csak úgy.

3.Kimennek menő ruhákban sétálni a fiúkkal.

4.Elmennek sétálni ribancos ruhákban a fiúkkal sétálni.

5.Elmennek diszkóba a fiúkkal ribancos ruhákba rázni a s___ggüket.

6.Elmennek diszkóba rázni a s___ggüket,aztán elkezdenek "kavarni" a fiúkkal.

7.Kavarnak,isznak,cigiznek.

8.Szexelnek.

9.Feljönnek a gyakorikerdesek.hu-ra kiírni egy kérdést,hogy:"Szerintetek lehetek terhes,ha..?"

10.Kiderül,hogy terhesek->abortusz. Kiderül,hogy nem terhesek,de azt hitték,hogy azok->szégyen,hogy ilyenkor vajon hol az anyuka?


Ha sokszor nem lesz kedved kimenni:

1.Nem lesz,vagy alig lesz társasági életed,

2.Lesz társasági életed,de inkább a stréberek/nyomik közé fognak sorolni,

3.Később röhögsz a mostani mágnesp__csájúakon,hogy lecsúsztak szegénykék..:)

4.Sokat/eleget fogsz tanulni ahhoz,hogy később építhesd a jövődet,legyen normális családod,megbecsüljön a férjed.:)


Melyiket választod?Csak rajtad múlik.Vagy csak szolíd sétálgatás maradjon!:)Ha tanácsolhatom.Keress olyan barátokat,akik NEM VÁRNAK EL TŐLED SEMMIT és nem r___bik!!:)


16/L-a tapasztalat beszél,én a második verziót választottam.(sokszor nem volt kedvem kimenni...)

2012. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

18:25 barátnőmmel sokszor sétálunk már kb 3 éve, és közünk sincs a ribikhez : 3


14/l

2012. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

"ma 20:44"


Lehet szolídan is sétálni :D

2012. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire igaza volt. Nem tudom milyen messze lakhat, de rohadt sz*r érzés lehetett, hogy odament, és akkor szóltál neki.
2012. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz vok, mint ez? [link]



Ennek a kérdésnek semmi értelme, meg a barátságotoknak sem.

2012. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
18:52 bár így lenne... de az ismeretség sajnos ebben a világban milliószor többet ér, mint a tudás...
2012. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
minden barátságban van egy fő, aki uralkodni szeretne. te megengedted, hogy uralkodjon ezért viselkedik így. ha ő beszól neked az természetes, de ha te beszólsz elszégyelled magad. igaz?. ismerem a dolgot. ugyanez volt nálunk is. igen, csak volt, mert befejeztem a barátságot. ez nem barátság. keress olyat, akivel nem kinos, ha csend van köztetek
2012. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az egészet így oldottam meg:

*telefon csörög*

*felvesz*

- Kijössz?

- Nem.

*kinyom*

*letesz*


Forever kocka.

2012. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!