Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ötleteitek vannak...

Milyen ötleteitek vannak üvegezéssel kapcsolatba? 14-15 éves korosztálynak? -meddig mehetünk el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, milyen kategóriában..

Gondolom a szexuális részére gondolsz...

Ölbe ülés, tapi, szájrapuszi, max csók szerintem..

A több magánügy, 2 személyre tartozik.


L/17

2009. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is... de mondjuk a puszikat is lehet variálni. Arcra puszi, nyakpuszi, szájra puszi, esetleg hasra... ilyesmik. :)
2009. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi ezt úgy játszottuk annó, hogy 1x pörgetsz rá, akkor puszi az arcra, ha újra őt pörgeted, akkor már szájra. A végén uncsi volt, h mindenki szájrapuszizik, így lehetett választani, hogy puszilsz vagy valamit megcsinálsz, amit az illető mond (ölbe ülés, iszol egy pohár vmit, telefonbetyárkodás, pizzarendelés, refrént énekelsz, tánc.. ilyesmik) így már sokszor átcsapott igazság vagy bátorságba :)
2009. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Túl messzire ne menjetek,mert azért van egy határ ahonnan már ez magánügy.Tehát kérdésnél ne kérdezz olyat,hogy masztizol-e már,vagy hogy milyen gyakran masztizol.Én pl. kapásból mondanám,hogy ez csak rám tartozik...Merésnél szerintem a csók,simogatás,az ami belefér.Esetleg ha bevállalósak vagytok akkor nyári estéken vkinek a hasáról egy pici fagyit enni.De ennél messzebb szerintem ne menjetek!:D

14/L

2009. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Hát lehet, hogy le fogtok pontozni, de én magát az üvegezést tartom butaságnak..lehet, hogy nincs összefüggés, de akik ilyeneket csináltak később sokkal rosszabbakat, és akik kimaradtak a játékból rendszeresen kiközösítették őket, sőt egyik tanár barátnőm mesélte, hogy utólag kiderült, hogy azért sírt egy kislány, mert kiküldték, kiközösítették, amiért rondának tartották. A másik dolog, hogy az érintések, puszinak, csóknak olyan emberek között kellene megtörténnie, akik együtt vannak, szeretik egymást, vagy épp egy kibontakozó kapcsolatban vannak. Akármilyen divatjamúltnak tűnök, azért a 20-30 év körüliek már nem üvegeznek és nem véletlenül :):) Tényleg nem bántani akartalak, csak leírtam a véleményem, minden rossz szándék nélkül.
2009. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csók és ruhán keresztüli tapi legyen a max.
2009. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
előző vagyok: csak akkor történjenek meg ezek, ha egyikőtöknek sincs csaja/pasija (vannak páran akiknek ilyen kormban is van már)
2009. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát mi rohadt sokat partyztunk így.. Lehet rosz példát mutatok, de valakinek ezt is kell!

Egyik bulin, kint voltunk a kertbe... Már mindenki eléggé alkoholos befolyás alatt volt, amikor valaki felkiabált, hogy üvegezzünk.. Levideóztuk az egészet..

Úgy csináltuk, hogy 1 kör 5 pörgetésből állt. Minden körben más volt a feladat...

Pl.: Akire az üveg szája mutat, kikell választania 1 személyt, akinek lekell vennie a felsőjét és egy ponttól kezdve (a játékban lévő választott) elkezdi csókolgatni azt a személyt akit választott felfele haladva végül a másik személy eldönthette, hogy engedi a smárt vagy nem. Ha engedte akkor plusz pont járt!

Mi pontoztunk is hozzá. És akinek a legkevesebb pontja gyűlt össze, aki nem volt annyira merész és azt mondat inkább nem csinálom meg, annak valami feladatot meg kellett csinálnia.. amit a játék elején beszéltünk meg!

De persze kevésbé erotikusan is meglehet oldani..

16/L

2009. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Előző vagyok. Pl.: a fiúkat is lelehet ám fogdosni nem csak hátul ;) , szembe ölbe ülés (Ez a fiatalabbak körébe kedvelt) , persze lehet aranyos dolgokat is csinálni, mint a szájra,arcra,fülre, nyakra, hasra adott puszi. Vagy ha van kéznél tejszínhab vagy kechup akkor azt is lelehet nyalni a másikról. Ha nem akartok perverzkedni, akkor kézről arcról stb, de jobb ötlet a szájból/ról, hasról mellről stb.. ÉS persze egyező neműeknek is..;)
2009. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Én 16 éves vagyok, mi is üvegeztünk, és most folyamatosan azt kapom a barátomtól, hogy mennyire szánalmasak voltunk, hogy így történt meg az első csókunk például. Sajnos igaza is van, utólag visszagondolva elég gáz, hogy az első csókom egy ronda osztálytársammal történt fogadásból, ahelyett, hogy a szerelmemmel csókolóztam volna először...De ti tudjátok. Mi is szájrapusziztunk, smároltunk, és elég undorító volt, azt kell mondjam :D
2009. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!