Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok ha óvszert...

Ti mit szólnátok ha óvszert találnátok a 14 éves lányotok zsebében?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 16:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom már elbeszélgettél vele a szexről. Ha igen, akkor nincs baj, mert védekeznek. Ha még nem volt téma köztetek a szex, akkor még a mai napon elbeszélgetnék vele arról, hogy milyen fontos a védekezés. Nem gond ha már szexel, ez az ő korában már természetes. Az a lényeg,hogy ésszel tegye. Ne szidd le miatta, mert akkor ugyanúgy szexelni fog, csak esetleg ezt előtted letagadja majd. El kell fogadni, felnő lassan a kislány.
2012. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
Örülnék, hogy legalább védekezik.
2012. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Hát elsőre meglepődnék, de nagyon büszke is volnék rá, hogy legalább ésszel csinálja.

Egyébként nem is biztos, hogy célnak megfelelő alkalmazás miatt van nála, esetleg felvilágositó óra volt az iskolában és adtak nekik, hogy tudják milyen

2012. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Hát, azért 14 évesen még annyira nem normális, ha szexuális életet él, de inkább éljen úgy, hogy használ óvszert. Minden esetre én azért, ha 14 évesen kezdi a lányom, szeretném megismerni, hogy kivel teszi. Vagy egyáltalán milyen viszonyban vannak.

Tiltani nem lehet, le nem kell szidni érte, le kell ülni vele beszélgetni normális hangnemben.

Amúgy meg az is lehet, hogy például vett egy újságot, amiben benne volt. Nekem is volt otthon óvszerem 12-13 éves koromban, mert tiniújságban volt benne, de nyilván akkor még nem volt rá szükségem.

2012. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Ha szexel, akkor örülnék, hogy legalább védekezik, de ha nem él nemi életet, akkor is benne van a pakliban, hogy csak egy újságban volt termékminta. A tinimagazinok tele vannak ilyenekkel. Én is szórakoztam anno vele a barátnőimmel.
2012. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%
14L vagyok.az egyik évfolyamtársnőm durexes fém dobozt hord magánál,ami tele van óvszerrel.. nagyon meglepődtem!
2012. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

nem kell megijedni..

nekem is van otthon óvszerem,keresztanyámtól kaptam amikor megtudta h barátom van..persze még nincs rá szükségem,mert 14éves vagyok,de anya nem tud róla..


lehet h a te lányod is kapta valakitől..vagy csak szórakozásból vették..emlékszem még anno pár évvel ezelőtt fogadásból beküldték az egyik barátnőmet a kisboltba óvszert venni,és még azóta is megvan neki otthon egy kisdobozba..

2012. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem örülnék neki, hogy ennyi idősen már a szexhez köze van, de legalább gondol a védekezésre :-)
2012. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%
Minden rosszban van valami jó.
2012. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
14 évesen NAGYON nem normális, hogy szexel...ha pedig megtörtént akkor legalább annak örülj, hogy védekeztek
2012. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!