Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit engednéd bulizni a...

Mennyit engednéd bulizni a gyereked nyáron?

Figyelt kérdés

17 éves, sokat segít otthon.

Nem túl megbízható (voltak már elég durva estéi), bár igérgeti, hogy megváltozik.


2012. jún. 3. 01:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
2szer mennék vele.
2012. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért az se mindegy, hogy nálatok mi számít durvának. Pl kicsit becsiccsentve jött haza, vagy bedrogozott, és átment rajta a fél diszkó?
2012. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
94%

heti kettő.

hívjon ha baj van- de inkább ne legyen- ha nem hív, akkor amíg 18 többé nem megy- és ehhez vágj komoly arcot.

2012. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
egész nyár alatt 2x, és mennél vele?
2012. jún. 3. 01:10
 5/24 A kérdező kommentje:
matt részegre itta magát, esett-kelt
2012. jún. 3. 01:13
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Amennyit akar.Fiatal,legszebb éveit éli ....engem soha nem tiltottak ,volt igen hogy tökrészegen mentem haza ,de ha jól neveled a gyereked nem fog rákapni semmi hülyeségre attól hogy elmegy szórakozni.Drogozni meg teherbe esni nem csak buliba lehet ..ha meg fiúgyerek akkor pláne nem kell tiltani.
2012. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
1 év múlva nagykorú lesz...gondolod hogy akkor érettebb lesz?:D most kell neki bulizni nem 25-30 évesen .
2012. jún. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Kétszer én is nagyon részeg lettem, de ennyi tapasztalat kellett, mert már tudom hol a határ. Én is rendes lány vagyok, egyetemre járok stb szóval engedd, menjen amennyit, valószínűleg megnevelted úgy, hogy tudja mit lehet és mit nem. De azért mindig mond el neki, hogy ne igyon sokat, vigyázzon stb stb. szóval érezze, hogy te fogod a gyeplőt és nem tehet meg akármit.

19/L

2012. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
74%

2x és menne vele a szülő?

Hát nem hiszem, hogy baaráti társaságban egy szülő hasznos lenne.


Engem nem tiltottak, azt mondták, ha hazamegyek ne essek el, törjek össze valamit, és ne hányjak.

Volt olyan mikor nem sikerült, de másnap kaptam is érte.

Nagyjából ebben az időszakban tanultam meg, hogy nem jó szétcsapni magam...


Öcsém most 17éves, neki is hasonló feltételek vannak, éjfél körül telefonál, hogy rendben van.

Ha nem otthon alszik akkor azt előlre megbeszélik, vagy, hogy mikor megy haza/hova megy.

Nem kap több zsebpénzt mint általában, ezt kell beosztania. Egyszer ő is ment haza úgy, hogy nem sokat tudott magáról, de beszéltek vele szüleim meg én is, és azóta nincs ilyen probléma.



Erről szól a nyár.

(persze, ha az iskolában nem voltak gondok, nincs pótvizsga.)

2012. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Engedd,tényleg!Ezek nagyon szép évek,és erről szólnak!

Engem mindig engedtek,,és nekem is voltak csúnyább estéim.Még sem volt soha gond.Egyetemre járok,rendes lány vagyok.Örömmel emlékszem vissza azokra az estékre.Nagyon kellettek.

Ha legközelebb is butaságot csinál,akkor foghatod egyideig,de sokáig nem kell szerintem :)

2012. jún. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!