Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen a legjobb barátőm...

Miért ilyen a legjobb barátőm anyukája? Hogy vigasztaljam meg? A barátnőm állatorvos akar lenni, most felvételizik másodszorra és azt mondta az anyja, hogy ha most se sikerül, akkor nagyon fogja a lányát szégyelni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 07:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég borzalmas,hogy ilyet mondjon valaki a lányának...amúgy hány pontja van?miért ne kerülne be?semmi sem bbiztos!még nincsenek meg a határok!

de ettől függetlenül az anyának nagyon nincs igaza.épp büszkének kéne lennie,hogy ilyen szépek az álmai a lánynak,és igenis tesz is értük!nem csak fizetteti a tandíjat,vagy henyél,hanem tanul!az idei bioszok tényleg nehezek voltak,szóval még nincs veszve minden!

2012. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Annyit mondott ,hogy 5 ponttal van több pontja mint amennyi tavaly kellett és idén tuti 10 pontot legalább emelnek.
2012. jún. 14. 17:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor kb 430 pontja van.másodszorra felvételizik?akkor egyáltalán nem rossz ez a pont!!nagyon is jó!és ez akár még elég is lehet!vigasztald meg sztem,mondd meg Neki,h nagyon okos,és ne foglalkozzon az Anyukájával.akár jót akar Neki,akár nem.ezt nem szabad mondani senkinek se h nem elég okos...mindenben hátráltatni fogja,és ezért nem fognak Neki menni a vizsgák.ez egy nagyon rossz taktika az Anyukájától,és csak azt éri majd el vele,hogy a lánya tiszta ideges,szorongós,neurózisos lesz néhány év múlva..főleg ha komolyan veszi.mondd meg a barátnődnek,hogy ne vegye komolyan,és nagyon okos!más ennyi pontnak nagyon örülne!
2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megmondom neki.Szerinted van rá esély,hogy csak 4-5 pontot emelkedjen a ponthatár?
2012. jún. 15. 07:06
 15/19 A kérdező kommentje:
Másodszorra próbálja.
2012. jún. 15. 07:09
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még van rá esély!a legtöbb amiket hallottam a bioszról,ilyen 60 % körüliek.Nézegesse a felvi fórumot,ott szoktak lenni elég sűrűn.(a biológia emelt néven)

Ráadásul nem jelentkeztek sokkal többen idén az állatorvosira,csak egy kicsivel.megmondom őszíntén én számítottam is rá,h ennyivel többen fognak:S de abban mindig lehet reménykedni,hogy ha télleg igaz,hogy nem lettek jók a bioszok,akkor nem emelkedik sokkal a határ.szóval sztem reménykedni lehet mindig.amúgy máshova nem szeretne menni?sztem ez a pont pl vidéki orvosikra elég lenne,tutira,ha esetleg az ÁOTK mégse jönne össze.

megjegyzem csendesen,hogy az állatorvosira azért járnak idősebbek is,mert oda szinte a legnehezebb bejutni...szóval egyáltalán nem szégyen ha vki 20-22-24 évesen jut be.

2012. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megmondom neki.Nem akar orvos lenni azt mondta csak állatorvos.
2012. jún. 15. 08:58
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre lehet,hogy nagyobb lenne a "tekintélye" ha megmondaná,h ezzel a vidéki orvosira felvennék...azért nem lehet annyira buta valaki,akit az orvosira felvennének...ez általában be szokott jönni,mivel a szülők nem nagyon ismerik ezt a mai oktatási rendszert,még a diákok is nehezen ismerik ki magukat,de ha a szülei látják,hogy egy tekintélyes orvosi egyetemre felvennék,akkor látják legalább,hogy az állatorvosira bekerülni milyen nehéz.
2012. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2012. jún. 15. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!