Mesike92 kérdése:

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem furcsa, hogy a pasim testvérét, aki 14 éves, nem hagyják otthon a szülei 2 órára sem este pl. 7kor?? A barátomnak kell otthon dekkolnia mire megjönnek a szülők... Ez mi??
2012. jún. 10. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az en szuleim is durvak voltak ilyen teren, de azert ennyire nem. Nem mertek egyedul hagyni bennunket, hogy kimozduljanak kicsit. Aztan mi voltunk a hibasak, hogy miattunk nem mentek soha sehova.

Meg kellene beszelni eloszor a 14 eves testverrel, hogy egyedul hagyhatjatok e, ha azt mondja, hogy igen, akkor a ket testver alljon a szulok ele es mondjak meg nekik, hogy nincs szukseg a pesztrara. Kicsit nevetsegesse is lehet tenni a szuloket azzal, hogy elmondja a kisebb testver, hogy nem fogja felgyujtani a lakast, tudja a tuzoltok szamat, tudja, hogy hol a huto, ha ehes, ki tudja egyedul fujni az orrat, nem nyit ajtot senkinek, es hasonlo szabalyok. Mi igy csinaltuk, es leesett nekik a celzas, utana egyedul mertek minket hagyni.

2012. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Féltés?
2012. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Kicsit beteg, de sokat nem tudsz ellene tenni.

Megoldás? Vegyétek be öcsit is a töcsitöcsi partiba ;)

2012. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez baromira szokatlan még 1,5 után is. A pasim öccséről van szó amúgy. Szóval nekem sok beleszólásom nincsen. Csak amikor felhívom a barátom hogy példának okáért 7kor itt-meg itt találkozunk nemleges választ ad, mert hogy az öccse egyedül van otthon pl. 6-9ig. És akkor mivan?!?! 14 éves gyerek...

De ennek fejébe anyuka, nagybácsi, nagynéni, apuka MINDEN délután elmegy érte a suliba, ami jelzem 15 percre van gyalog a lakhelytől és az összes haverja a környéken lakik. Számomra ez rohadt furi.

2012. jún. 10. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszeruen csak féltik,bár szerintem ennyi évesen már otthon lehet hagyni.engem már 12 évesen is otthon hagytak este 8-9-ig.ha tovýbb maradtak an&áék ak a tesom hazajott hozzám
2012. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is totál abnormális a jelenség. Nemrég töltöttem a 14et jómagam is, előtte 3-4 évvel előszeretettel hajtották uralmam alá a lakást, minden alkalommal épségben szolgáltattam nekik vissza, sőt én is megmaradtam teljes egészemben, emberi formámban. Nem bújnék a srác bőrébe.

14/L

2012. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!