Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, kerültetek már...

Kamaszok, kerültetek már félelmetes helyzetbe? Ha kerültetek mi volt az?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is ha lehet.
2012. jún. 10. 17:32
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem volt egy, kifejezetten sorsfordító (évekkel ezelőtt).

Elmentem egy este sörözni egyik barátommal.

Túllőttünk a célon, a delirium-os állapot megvolt.

Hazakísértem a haveromat, ahogyan a barátnőjének megígértem.

A hazafele vezető úton (valószínűleg akkor) elhagytam a kabátomat, irataimat, pénztárcám, kulcsaimat, szemüvegemet.

Tél közepén.


Másnap a padláson ébredtem minden nélkül, csurom véresen.

Mint kiderült, a társasház ajtaját addig ütöttem, míg be nem engedtek.

Szerencsére nagy baj nem lett, utóhatásaiban megkomolyodtam véglegesen.

De lehetett volna...


22/F

2012. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Igen.

1. 4-edik-ben történt,hogy felvételiztem kis gimnáziumra. És amikor reggel jövök az öcsémmel jön egy nyomorék haverja és elkezd engem az utcán hülyézni. Bemegyek a sulimba->osztályunkba,már majdnem sírok,és odajön a "legjobb" barátnőm hozzám és közli,hogy elvesztette a titkos naplónkat (vezettünk egy olyan naplót,hogy mindenkiről irkáltunk rosszakat) és valahogyan megtudta az anyukája. (Gondolom az anyja vette el a naplót és elolvasta vagy nem tudom :/) és visszaül. Meg sem ölel vagy vigasztal. De szerencsére átjutottam a felvételi vizsgán.

2. Most nemrég történt. Én voltam a hetes,és kint a folyosón szólt a tanár,hogy töröljem le a táblát,mert nem fogják látni a táblán lévő írásokat a többiek. Bemegyek az osztályba(1 lépéssel mögöttem a tanár[nem vettem észre]) És elkezdem szidni,megszólal hogy miért szidom hiszen ez a kötelességem. Aztán elkezdett engemet szidni. De közben páran bent voltak az osztályba.

Hát ezek. 12/L

2012. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Húúúú rengeteg volt. Jó példa erre, mikor elvállaltam egy gyújtogatást és a többiek berezeltek és elvittem a balhét -.-"

Persze én is benne voltam. Az egy nagyon félelmetes helyzet volt: Tudtam, hogy egy két órás beszélgetés vár rám anyuval, apuval a híres, rettegett igazgatóval és az ofimmal :/ Akkor nagyon féltem. De az is rideg volt mikor részegen egyszercsak azt vettem észre, hogy nincsenek mellettem a barátaim és a főút közepén sétálok és nem tudom, hogyan kerültem oda. xD Na az mókás volt :D

Sok hülyeséget csináltam már. És meg lehet botránkozni, de 14 éves srác vagyok.

2012. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zusomJe válasza:
100%
17 évesen a 23 éves csajom nem védekezett rendesen, terhes is lett és nem akarta elvetetni.
2012. jún. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Megerőszakoltak.

16/L (akkor 15 voltam)

2012. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%

volt, egyszer helánkába mentem suliba és egy hosszú blúzban!

mentem a folyosón és egy pár srác bevitt a fiú-WC-be és én pedig sikítoztam mert megakartak erőszakolni, de a sikításaim sikerrel jártak mert meghallotta egy bizonyos Áron nevezetű pasi berohant értem és adott egy-két öklöst nekik , és így beleszerettem (komolyan mondom olyan volt mintha valami filmben szerepeltem volna )

2012. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
47%
rányitottam a WC-t vkire
2012. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

EGyszer nemcsináltam németre házit... Annál félelmetesebb helyzet még nem volt...


Na jó amugy volt félelmetes helyzet sok kicsi koromban, mikor pl fociedzésről jártunk haza éjszaka volt és mindennaposak voltak azok, hogy cigányok belénkkötöttek, meg összerugdostak stb. Volt már mikor egy ismerősöm öngyilkos akart lenni beszedett egy csomó nyugtatót én ki akartam hívni a mentőket, erre a tesója rám támadt(mert meg akartam menteni a tesója életét :S ) elkezdett folytogatni, meg le akart szúrni ...

Meg apám eléggé dilis volt hálistennek már elváltak de mikor ő balhézott az sem volt túl jó akkor mindig féltem.

Vannak még ilyen esetek de most valahogy csak ennyi jutott eszembe.

19/f

2012. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amikor a társasház udvarán slaggal locsoltak, és azt hittem, hogy betörő van nálunk, mert nyitva volt az ablak, és úgy hallatszott mintha mászkálna vki a konyhában
2012. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!