Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 16 éves fiú bejelenti,...

Ha egy 16 éves fiú bejelenti, hogy a saját neméhez vonzódik, akkor ez végleges vagy még változhat?

Figyelt kérdés
Mit tehet ilyenkor egy szülő?

2012. jún. 17. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
90%

Én is 16 évesen mondtam el a szüleimnek. Nem változott, továbbra is meleg vagyok, ez velem született. Más meg hetero meg bi. Persze az esély mindig meg van rá, hogy egyszer csak valami csoda folytán beleszeressen az ember valami lányba pl., de nem hinném, hogy ez valaha is bekövetkezik, hetero férfiak sem szeretnek bele férfiakba.


Semmit sem kell tenni ez ellen.

2012. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb, amit tehet, hogy békét hagy neki. Nem viccből mondom. A kikúrálás különféle kísérleteivel legfeljebb a gyerek haragját érhetitek el, átváltani úgysem azoknak köszönhetően fog, már ha fog. Az egyértelműen egy oldalhoz való vonzódásra fény szokott derülni ilyen korban, a biszexualitás az ingatagabb. Ne remélj különösebb csodát.
2012. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit hozzátennék, hogy engem pszichológushoz elküldtek stb.. zaklattak a témával, csak annyit értek el vele, hogy megromlott a kapcsolatunk. :) Fogadd el.
2012. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
80%
Hát, szerintem azon ritka esetektől eltekintve, ahol inkább a szülőktől való elszakadás a lényeges, és az azonos nemű embertől jövő szeretetet keveri össze a vonzódással, ott már fix ez a dolog. A szülő szeresse továbbra is a gyerekét, és beszéljenek arról, miben különbözik a homoszexuális párkapcsolat a heteroszexuálistól.
2012. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem örüljenek a szülők hogy ilyen őszinte volt velük a fiúk. Ez egy nagyon fontos lépés és sok felnőtt férfi nem meri megtenni. Ezek szerint meg van a bizalom, ami ritka főleg ebben az életszakaszban. Én valószínűleg megpróbálnék elbeszélgetni vele hogy mikor alakult ki ez, biztos-e az érzéseiben, megkérdezném hogy kell-e valami segítség. Utána pedig menne minden ahogy eddig.
2012. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
78%
En biszex vagyok, 4 evig eltem leszbikuskent. 26 evesen valaltam fel. Nagyon nehezen fogadtak el a szuleim. Gyerekkorom ota tudtam, mert jobban erdekeltek a lanyok, vonzodtam hozzajuk, de jelenleg hetero eletet elek, van mar egy kislanyom. Viszont a lelkem melyen tudom, hogy no mellett lennek boldogabb. Ami fontos, hogy fogadd el es tamogasd, kulonben elveszited idovel... Sajat tapasztalat!
2012. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
84%
Mit tehet? Elfogadhatja és szeretheti. Ettől még ugyanolyan ember maradt, mint korábban! Értékes, rendes ember, teljes értékű tagja a társadalomnak. SZerintem. Beszélgess vele sokat. Próbáld megismerni és légy a barátja. Ebből minden tininek hiánya van, pláne, ha nem hetero.
2012. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
87%
Igen végleges, szinte biztos hogy nem fog megváltozni. A szülő meg elfogadja, ezzel tesz a legjobbat a gyerekének.
2012. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
87%
És akkor mi van ha végleges? Attól még nem lesz kevésbé jó ember mint amilyen amúgy is!
2012. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
85%
valószínű h nem fog változni
2012. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!