Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kőből vagyok? Van egy olyan...

Kőből vagyok? Van egy olyan problémám, hogy a 17 éves lányom szépen fejlődik, van kerek feneke, és melle, de nő a pénisze is. Most akkor nekem férfi a lányom?

Figyelt kérdés
Jól kijövök vele, de nem szeretem mert ellopta a hajam. Szerintem ez egy igen bonyolult kérdés!
2009. júl. 6. 23:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez bizony jó kérdés. Legényanya lesz belőle én mondom.
2009. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
mivan???????????????????????????????
2009. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
kamu kérdés, humor kategória
2009. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
kamu hat tiszta idiotak vannak itt:S
2009. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Gót, goat, kecske.

A kecskék tömzsik, alacsonyak, kerek farkuk és tőgyük van.

Gondoltál már arra, nemistudom, hogy a lányod.. egy kecske?

Lehet, hogy kicserélték a kórházban születésekor egy farmi állatra.

Vagy lehet, hogy a kecskék a kakukkok taktikájával fészkelik be magukat sorainkba, világuralmi terveiket megvalósítandó.

Bas*zameg, ez bonyolult. Ezek a rohadt kecskék.

2009. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
88%
HERMAFRODITAA :D:D:D
2009. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem amiatt tünik kamunak, mert egy szülő nem ír ilyeneket a gyerekéről, hogy milyen kerek a feneke meg nő a melle szépen.
2009. júl. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

De agyalágyultak vagytok!Hogy lehet ekkora hülyeséget kiírni?Hahahha folyik a könnyem!Nem kéne rajta megbotránkozni,szerintem feldobja a napunkat a sok probléma mellett!!!

Figyelj kérdező!Ha ellopja a hajad mondd meg neki mennyire megbánt!Lehet fanszőrt akar csinálni belőle!hehehe de vicces!Hogy megszívjuk majd ha rájövünk,hogy igaz a kérdés!

2009. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó nagyon ott van! ;) :D Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! Van még egy kérdésem! Láttátok már Aszterix és a Vikingek című mesét? Mert abból szedtem ki néhány elemet, és így született meg ez a kérdés. XD Nagyon jó, nézzétek meg!
2009. júl. 7. 10:04
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
ilyen kérdést fúúú
2009. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!