Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá ha a 14 éves lányotok nyelv piercinget szeretne? Egyáltalán megengednétek neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 22:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
én lányom 15évesen akart köldök piercinget. azért engedtem meg neki egyből, mert nem egy hülye liba, akinek csak a villogáson jár az esze. szerintem ha a lányod nem menőzésből szeretné, én megengedném neki.
2012. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Mert mi másból csináltat valaki pc-t mint menőzésből? -.-" Én biztos nem engedném meg neki, főleg nem a nyelvébe!
2012. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
én nem rajongok az ötletért hogy legyen neki pc-je . és merem remélni hogy nem menözésböl szeretné szúratni .
2012. júl. 30. 22:35
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
mégis, mi más ok lehet a menőzésen kívül egy 14 éves kölöknek, hogy kilukassza a nyelvét?????
2012. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

én lányom magának akarta, senkinek nem mutogatja.:)

szerintem a mai világban egy kis lyuk a nyelvbe bele egy KICSI ékszer, eggyáltalán nem túlzás.

2012. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
91%
ha valaki piercinget csináltat, az miért menőzés? lehet, hogy egyszerűen csak tetszik neki. nekem is van kettő, és nem azért csináltattam, hogy villogjak vele, meg mutogassam, hanem mert tetszett. sokan észre sem veszik több hónapnyi ismerettség után sem, hogy vannak piercingjeim
2012. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
végre egy értelmes válaszoló, aki felfogta és alátámasztja azt amit mondtam.:-)
2012. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

:)) de jó kérdés:) 15 évesen tetettem nyelv piercinget amikor anyumék 1 hétre elmentek. Fájt mint a fene már egész jó volt mikor hazajöttek, persze észrevette, kivetette velem!!! Hamar összeforrt persze és egy csomó pénzt kidobtam az ablakon.

De azért szedette ki velem, mert kijátszottam hogy nem volt otthon, nem azért mert ellenezte.

Most 30 vagyok, és van egy 3 éves lányom:) de megfogadtam ha ő szeretne ilyesmit, nem állok az útjába :))

2012. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám lebeszélni róla, nekem az már olyan, mint egy intim piercing, szerintem nem való még 14 éves lánynak. Talán 16-18 évesen már nem kifogásolnám. Addig is rakasson piercinget a köldökébe vagy más, nem intim területre.
2012. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen semmiképp. 16-17 évesen talán, de megbeszélném vele, a nyelvét nem javasolnám.
2012. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!