Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincs barátom? A fiúk...

Miért nincs barátom? A fiúk csak a vékony, csinos lányokra buknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nem vagyok egy vékony lány, kicsit husis vagyok. Meg nem is vagyok az a divatbaba beállítotságú. Kicsit extrémebb a kinézetem. Nem hordok szoknyát, nem sminkelek (néha kis szemceruza, de az inkább csak ha valami alkalom van). Színes melírok vannak a hajamba, egyik oldalt fel van borotválva. Tetoválásom van , plusz tervezem őket. Amúgy életvidám kamasz vagyok. De sose volt barátom és a fiúk rám se néznek. Szerintetek miért? Pedig nem vagyok goromba. Kedves, vidám vagyok. Nem szoktam nőiesen öltözködni. Nem iszok, nem cigizek. Buliba vagy 1-2x voltam akkor is hamar leléptem mert nem jött be a dolog.
2012. aug. 4. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Lehet h bejössz valakinek :D Nekem se volt még pasim, de mondták a barátnőim, hogy egyesek szerint szép vagyok, pedig én se veszek fel szoknyát, gyakran hordok feketét, de van, amikor csak neonszínű cuccok vannak rajtam, jah és nekem ráadásul pattanásos az arcom. Szóval biztos tetszel valakinek, csak a fiúk eléggé fosósak.
2012. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
16
2012. aug. 4. 12:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek tuti,hogy tetszel és egy ha tetszik neked egy fiú akkor nyugodtan kezdeményezhetsz te is felé:)

Fiú barátaid vannak?

2012. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
A "kicsit husis" nagyon sok dolgot takarhat. Egyáltalán nem baj, ha nem hordasz szoknyát, vagy ha nem sminkelsz. A színes melír oké, de a fölborotvált haj valami borzasztó. A tetoválás nem mindenkinek jön be. Jó, ha ne iszol és nem cigizel.
2012. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Én 120 kilósan is találtam magamnak tökéletes testű, helyes pasit, évekig jártunk.

Betegség miatt voltam/vagyok kövér, bár már "csak" 90 kg vagyok, de most is nagyon jó pasim van, van ízlésem :P


A lényeg az önbizalom (bár nekem nincs, de ezt nem mutatom ki a világ felé) és a határozottság (szóval ne legyél egy tipikus béna alak, aki fél leszólítani az eladónőt pl).

Na meg nem árt, ha csinin öltözködsz, magadat adod, stb.

2012. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked tényleg fontos, hogy barátod legyen, lehet, hogy kicsit változtatni kéne a külsődön... Hiába van akár csodás természeted, ha ijesztően nézel ki senki se fog közeledni feléd!
2012. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék változtatni a külsőmön. Nekem ez tetszik , sajnálom. :( Az is a probléma, hogy nehezen tudok beszélgetni fiúkkal. Barátnőim is mesélek, hogy xy-nal hány órát beszélnek. De miután elhangzanak az alap kérdések meg, hogy mi a kedvenc zenéje/országa stb. utána megáll a dolog. :( Fiú barátom nem sok van, az osztályba jóba vagyok a fiúkkal mint haver meg a sulin kívűl is van 1-2.
2012. aug. 4. 13:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
"A fiúk csak a vékony, csinos lányokra buknak" Ez így nem igaz. Annyi párt láttam már, hogy a fiú ilyen nagyon vékony a lány meg kétszer akár háromszor akkora.
2012. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mármint az rám értettem, hogy miután elhangoznak az alap kérdések akkor megáll a dolog. :)

Félre ne értsétek én nem a szexre megyek, mert sehogy sem érzem rá magam éretnek meg nem. Ráér az.

És én nem olyan barátot szeretnék aki csak a szexre hajt meg, hogy kihasználjon. Én szeretni szeretném, akiben tudom, hogy megbízhatok és, hogy kiáll mellettem.

Mondjuk van egy fiú aki tetszik de az isdősebb tőlem 3 évvel.

Meg amikor meglátok egy fiút aki mondjuk tetszik és "ismerem" is, és látom, hogy mennyi lánnyal jóba van akkor már félek mondjuk ráírni vagy odamenni beszélgetni vele.

2012. aug. 4. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!