Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Édesapámék kitagad...

Mit tegyek? Édesapámék kitagadtak.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok igazából azért tagadtak ki mert összeálltam egy nálam jóval idősebb férfival. ő 36 éves én szeretem őt és úgy érzem ő is engem. titokban járkáltunk össze mert mikor összejöttünk akkor még csak 15 voltam. mikor betöltöttem a 18-at elmondtam a szüleimnek hogy összeköltözök vele mert szeretjük egymást és elmondtam hogy mi a helyzet az életkorával meg minden. ők pedig már több mint egy éve hallani sem akarnak rólam. ráadás babát várok aminek nagyon örülök és jó lenne ha mellettem állnának.

ti mit tennétek ha a lányotok ilyen helyzetbe kerülne?

azt pedig nem hiszem hogy a barátomnak csak arra kellek mikor 2 évet várt rám hogy összeköltözzünk és más fél évet arra hogy szeretkezzünk.


2012. szept. 7. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
semmit idővel megbékélnek. a lényeg mindig maradj kapcsolatban velük.telefon, képeket küldj az unokájukról, a párod egyenlőre ne vidd hozzájuk egyedül vagy a babával menj majd.
2012. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

15éves lány egy 32 éves férfival... hova jut ez a világ.... egyszer jól megverném ezeket a pedokat... mondjuk kérdező te sem vagy 100as... de ez más kérdés...

ne tegyél semmit... szüleidnek igaza van...

2012. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is anya vagyok van egy 21 éves lányom,én megértem a szüleidet de ez a Te életed!Elmúltál 18 éves nagykorú vagy nem szólhatnak bele az életedbe.Ha az én lányom lenne ilyen helyzetben biztos melléállnék!Sajnos valóban a későbbiekben kiütközhet a nagy kórkülönbség de ez a jövő zenéje.A babát terveztétek vagy így alakult?Hány hetes terhes vagy?
2012. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még mikor összeköltöztünk azt mondta hogy szeretne tőlem egy babát nem terveztünk de nem is jött váratlanul nagyon örülünk neki. május 8-ra vagyok ki írva
2012. szept. 7. 23:43
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, "kitagadás" ebben a formában nem létezik, úgyhogy a világon semmit, ne foglalkozz velük, mindenkinek joga van megsértődni, és duzzogni azért mert mások nem pont úgy élnek, ahogy ő elvárná ... igaz óvodás dolog, de ez van.

Egyébként meg egyszerűen peched van a szüleiddel, az én párom 17 volt amikor összejöttünk, én meg 33 (tehát kb hasonló a felállás mint nálatok), mi is összeköltöztünk, amikor leérettségizett, és teljesen normális a viszony az anyósékkal MINDKETTŐNK részéről.

2012. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
23 voltam, ferjem 48. Kollegak voltunk. Annak ellenere, h anyam kozolte, h nem egy "ven hulyenek" nevelte a lanyat, osszekoltoztunk, osszehazasodtunk. A csalad megbekelt. Nem elfogadjak a ferjemet, hanem tudomasul veszik. Most en 38 vagyok, ferjem 63. Gyerekek 11 es 3 evesek. Szeretjuk egymast es ha barmi tortenne, akkor is csodalatos 15 evet eltunk eddig egyutt.
2012. szept. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

engem is kb. ilyen idősen raktak utcára, bár nem a párom miatt, de hál istennek ott volt mellettem és átsegített a dolgon! van hová menned, van aki szeret! majd megbékélnek! tudom, hogy milyen szar érzés, amikor tudod, hogy a saját szüleidet nem érdekled... én is várandós vagyok és nem tudják. nem is akarom elmondani nekik annak ellenére, hogy rengeteget gondolok arra, hogy milyen jó lenne, ha tanácsokat kapnék anyámtól hogyan vészeljem át a terhességet, vagy valami apró ajándékot hoznának az unokának... ez biztos nem fog bekövetkezni...

fel a fejjel, mutassátok meg, hogy hülyeség amit csináltok, majd belátják, hogy tévednek!

2012. szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, az utolsó mondat: NEM hülyeség amit csináltok :)
2012. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
ÉLd az életed. Küld el levélben az unokájuk képét. Ha nem hiányzol nekik, sokat nem tehetsz, de szerintem fogsz! Tarts ki amellett, aki boldoggá tesz. A szüleid nem irányítanak. Bele fognak törődni, mert nincs más választásuk. Dackorszak ez, csak fordítva.
2012. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát a gyereketeknek elég ciki lessz ez amikor már kb tini lessz,és valószinuleg csúfolni fogják a suliban.amugy ha az pasi 32 éves fejjel osszejott egy 15 évessel nagy eséjjel pedofil.na mindegy az nem az én dolgom,de a gyereketeket elore sajnálom.és a szuleidnek igaza van,legalább elmondhattad volna nekik.
2012. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!