Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 6. -ba van felvilágosítás?

6. -ba van felvilágosítás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi iskolánkban 7. osztályban tanulják a gyerekek az ember szaporodását de a védőnő már 6. osztályban tart a lányoknak- fiúknak külön- külön felvilágosítást. (1 tanárnő)
2009. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, de 7.ben , a szaporodásról, sőt nem volt külön fiúk-lányok. 6.ban a menstruációról volt felvilágosítás, ahol csomagokat is kaptunk, szintén fiúk előtt. Ők ezt nagyon bután viselték, de meg kell tudniuk, és látniuk a dolgainkat.
2009. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régen voltam iskolás és mi 7.-ben tanultunk a menstruációról és a szaporodásról! Fiú vagyok és tudtuk, már korábban is, hogy a lányok menstruálnak és teljesen természetesnek vettük! Nem nevettünk és nem viselkedtünk bután! Sőt,volt egy lány, akivel bármikor tudtam beszélni ezekről a dolgokról!
2009. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6.-ban egészségtanon volt felvilágosítás(fiúk-lányok eggyütt) és most 8.-ban fogunk az emberi testről tanulni.
2009. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 07:06-os válaszoló vagyok. Teljesen igaza van a Kedves második Válaszolónak, hogy nekünk, fiúknak is tudnunk kell a lányok dolgairól, pl. menstruáció és a testük működése! Nem értem, ezt sok fiú miért hülyéskedi el!
2009. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ötödikben volt anno felvilágosítás, utána minden évben egyszer.

Azóta azok az osztálytársaim már voltak kaparva, akik jót röhögtek a pénisz szón és nem figyeltek oda.

2009. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekünk 7.-be volt felvilágosítás a mensiről meg ezekről
2009. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én tavaly voltam 6.os nekünk igérte osztály főnök de nem volt csak egy kics egészségtan második félévben. de a mostani 6.osoknak már tartottak ien felvilágosító órát szóval szerintem iskolánként változik:)
2009. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is 6.ban volt... volt olyan h egészségtan óra,együtt fiuk lányok,szó volt drogokról,szexről védekezésről. na mikor a szex téma volt,az osztály olyan kussba volt hogy még soha pedig mindig nyüzsgős csapat volt. annál nagyobbat ütött mikor beszóltam :)

16L

2009. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!