Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ejj vk mondjon vmt h miért...

Ejj vk mondjon vmt h miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

KEzdem ott h 1 4éves vagyok kitünű tanuló vagyok azaz jo jeles de az ének nem nagyon izgat ugyanis csak abból lettem 4-es

nah de szval a témához vissza egésznap veszekszik velem anyukám csináld ezt csináld az stb stb stb

pl: mosogass el, takaríts ki,porszívózz ki, töröld le a polcod,menny ki takarítsd ki a medencét, menny el a boltba, vigyázz a tesódra,rakj rendet,vasalj ki, sepregess fel ,törölj fel és még nagyon sokmindent tudnéék sorolni

és mintha nem csinálnék semmit egyszerűen elegem van hpgy anyummal semmit nem birok megbezsélni ha nem azonnal első szóra ugrok akkor az van h leordítja a fejem! megse merek szolalni ha ordibál sőtt a pofonoktól sem szokott nagy részben kímélni

mindez ha visszatekintünk mindíg is megcsinálok mindent

sőtt mikor nincsennek itthon kitakarítok vacsorát csinálok stb

és tökre elegem van h ezeket sosem veszik észre és ha mostmár azzal jönnek h menny a boltba korán 6 kor és te nem akarsz azzal jönnek h én soha nem csinálok semmit

deh mindez csak akkor van ha anyukám itthon van

persze apuám ha itthon van minden úgy megy mint egy rendes családban kelet 8 kor bolt stb mintha cssak én lennék ilyenkor az asszony a családba tán apukámm több nőis dolgomat is ismeri mint anyukám és ő sokkal több mindent tud rollam

kérek szépen főleg szülőket h írják le miért jo ez a szülőnek h kikészíti a gyerekét?

én szinte már mindenen próbáltam változtatni h ne marjon egyfolytában de mindíg belémköt valami oknál fogvva mindíg fenyeget stb.

huh ez eléghosszúra sikerült nem is írom tovább mert végtelen :S

az a lényeg írjatok h mit tegyek mivel szüntessem meg ezt a semmilyen anya lánya kapcsolatot?

már azon is gondolkodtam h koleszbaíratkozok csak h ne legyek vele olyan szar érzés segítsetek!

és nem a lenéző válaszokat várom :s


2009. aug. 18. 21:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
bocs ha vmt férreírtam
2009. aug. 18. 21:06
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem lenézlek, de kitűnő azaz jó jeles tanulóként 14 évesen tudnod kéne, hogy a "menny" ott laknak az angyalok, amit te akartál írni, az "menj".

(A másik 200 hibát le sem írom)

2009. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

modntam nem a piszkálódást kértem hanem tanácsokat mit tegyek

megmondanám neked h nem igazán néztem a helyesírást mert annyira ideges vagyok h az már nem is igaz és mikor már télleg nemtudok mit csinálni még te is beírod ez hát pff..

nem is írok semmit mert még kitiltanak

2009. aug. 18. 21:12
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
És Andersen mesekönyve bezárul..Nézd, én nem akarom osztani neked az észt, de valahogy a helyesírásod nem azt mutatja, hogy annyira jeles lennél..Szóval a kamaszkor nem egyszerű, senki sem mondta, hogy az lesz, de azon még nem gondolkodtál, hogy esetleg benned lehet a hiba? Én elhiszem, hogy haragszol most az egész világra, de biztos, hogy úgy beszélsz anyukáddal, ahogy kellene? Biztos, hogy mindig mindent megcsinálsz, amire kér? Miért úgy fogod fel, hogy kell, amikor ezzel mind magadnak, mind anyukádnak segítesz, hogy gördülékenyebb legyen az életetek. Próbáltál vele komolyan eszélgetni? Vagy nem is akarsz? Ezeken gondolkozz el, és megfogod találni a helyes utat!-egynemrégvolttini-
2009. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%

sziaaa

hát én kezdeném ott hogy elég érdekes anyukád van,mert sok anyuka örülne ha a lányuk ilyen lenne mint te..meg szerintem túl sokat kér tőled anyukád.. amúgy ő mit csinál otthon ha szinte te csinálsz mindent ? hát nálunk az van hogy engem is megszokott kérni arra hogy segítsek neki de ennyi mindent nem szokott kérni.. na mindegy szóval szerintem beszélgess el vele !! mindenképpen! Például hogy "anyu miért kell majdnem mindent nekem csinálnom meg miért nem ülünk le mindig egy jót beszélgetni,mert nekem az jól esne nagyon.. " meg kérd meg h süssetek főzzetek együtt meg beszélgessetek arról hogy neki például mikor volt először szerelmes meg ilyenek :).. ha meg már jóba lesztek és esetleg összevesztek rajzolj neki valamit xDD én is azt szoktam pedig 16éves vagyok :D meg persze bocsánatot kérek :) Sok siket remélem hogy jóba leszel anyukáddal

am meg helyesírás ..képzeljétek el kedves előttem szóló válaszadók hogy msnen én sem írok helyesen meg itt sem de a suliba meg 4es vagyok :S hoppá mi ? ezt adjátok össze...

16/L

2009. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell hülye válaszokat adni???

Biztos nincs nagy gyereketek!!!


Nekem csak 9 éves a fiam, de sokszor én is azt érzem, hogy esetleg túl sokat kérek tőle. De könyörgöm, neki 10x kell elmondani valamit, hogy megmozduljon.

Anyud biztos sokat dolgozik, nincs türelme.

Ülj le vele beszélni. Osszátok be a házimunkát, ki mikor mit csináljon.

Nem tudok jobbat kitalálni.

2009. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem 16 évestől kértem tanácsot ne haragudj mit tudsz te az életről?
2009. aug. 18. 21:42
 8/23 A kérdező kommentje:

na mind1 köszönöm de ezeket már mind próbáltam és azt kihagytam hogyha csak megnézitek h msn en mit produkálok azaz interneten meg a suliban két külön fogalom szval itt ájjunk meg..

hja és apukám is egyfojtában veszekszik anyummal ...

lehet az a baj mindketten 12 órás műszakban dolgoznak felváltva de lehet túloztam amit írtam deh ezt érzem nem avgyok a lázadó 14 évesek között nem járok bulizni semmi

ilyesmi egyszer ne a gyerekben keressétek már mindíg a hibát! én mindent megteszek h ne így legyen higgyétek el..

deh írtam is h magamban is találtam hibát mindíg megpróbálok javítani ezen deh tökéletes ember nincs!

kár volt megnyiti ezt a kérdést és az is h regisztráltam aszittem itt legalább normális emberek közé csöppenek akik reálisan látják a dolgokat

2009. aug. 18. 21:47
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig az a 16 éves lány szerintem jót írt, az én lányom is olyan hogy rajzol nekem beszélgetünk segítünk egymásnak nagyon sok mindenben!

Mert igaza van hogy talán le kéne ülni a anyáddal beszélgetni ha már egyszer itt problémázol, hogy ennyi mindent csináltat veled! Amúgy te meg mit tudsz az életről,mert ahogy a mondataidat olvastam nem sok mindent mert csak panaszkodsz össze vissza mint egy kis hülye!

Tudod mit meg érdemled hogy szigorú veled anyukád mert biztos nem csinálod jól azokat amiket kér,lehet hogy csak össze cseszed az egész mindenséget.. nem lehet hogy ezért gondolkozzál már.. mert itt panaszkodsz ahelyett hogy büszke lennél magadra hogy ennyi mindent "csinálsz" de akkor szerintem biztos hogy nem jól ..

2009. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
nahát egy 14éves lány még írni se tud, egy elsős jobban ír mint te ..
2009. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!