Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél ha a gyereked...

Mit tennél ha a gyereked elmondaná neked hogy az ő egyik barátnője akinek te is nagyon jól ismered a szüleit füves cigit szív, szinte már függő de nem szeretné ha kiderülne hogy szólt neked?

Figyelt kérdés
Szólnál-e a szülőnek aki a te legjobb barátnőd kockáztatva hogy a gyereked bajba kerülhet,vagy hagynád a dolgokat igy ahogy vannak?
2012. dec. 29. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Én beszélnék a szülőkkel! Ha a gyerek meghal akkor te rosszul éreznéd magad, hogy tehettél volna valamit, de meg sem próbáltad! Jobb 1 dühös gyerek, mint 1 halott...
2012. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A füves cigitől annyira nagyon nem halhat meg. Amúgy attól függ, mennyire súlyos a helyzet. Ha keményebb dolgokhoz is nyúl, akkor szólnék a szülőknek.
2012. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül milyen rendszerességgel? Mert ha havonta egyszer-kétszer rágyújt akkor nem szólnék. Ha majdnem minden nap akkor az már nagyobb probléma. Mondanám a gyerekemnek, hogy először ő próbálja meg lebeszélni róla. Ha nem sikerül akkor én beszélgetnék a lánnyal és megmondanám miért kéne letennie. Azt hogy szólnék e a szüleinek? Hát nem tudom. Ha ezek után se történik változás akkor hagynám ahogy van. Viszont ha tudnám, hogy más cucchoz is hozzányúl (és mivel "nagyon jól ismerem a szüleit") akkor biztos szólnék.

Ja, és az első válaszolónak üzenem, hogy a füvezésbe nem lehet belehalni. Nem tudod "túlszívni" magad.

2012. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a füves cigi nem annyira durva dolog (persze jót sem tesz vele, főleg fiatalkorban).

Amúgy milyen rendszerességgel szívja?


Egyébként, ha szólnál a szülőknek azzal csak rontanál a helyzeten:

-a gyereked összeveszne a legjobb barátnőjével

-a lány szülei kiakadnának, lennének baromi nagy veszekedések, és szinte biztos, hogy a lány ezt követően is füvezni fog.

2012. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
füves cigibe még senki nem halt bele. kevesebb veszélyt rejt mint az alkohol. ha heti 2-3x betép nem sok baja lesz. ha mondjuk napi rendszerességgel vagy esetleg keményebb szerekhez is nyúl(hozzáteszem ehhez vajmi kevés az esély, hiszen a kapudrog elméletet tudományosan cáfolták) akkor szólnék a szüleinek.
2012. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék. A füves cigi minden, csak nem jó jel. Nem azért, mert erre rászokik, mert ráfog, hanem azért, mert oka van annak, hogy elkezdte és egy idő után nem fogja kielégíteni a vágyait, és tovább lép. 1 db füves cigibe senki nem halt bele, azt írta valaki korábban, de abba, ami utána következett igen. Vannak dolgok, amiket rá lehet fogni a barátságra és lehet pletyizni és titkolózni, játékosan. Ez már nem játék. Én szólnék a szülőknek.
2012. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszokért,végülis szóltam,amivel most azt értem el hogy a saját gyerekem utál és szarkavarónak hív,hát nem biztos hogy jól döntöttem...
2012. dec. 30. 17:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kellet volna szólnod. Lehet ezért lepontoztok, de szerintem senkinek semmi köze a másik életéhez.

Ezzel kedves kérdező, nem értél el mást mint hogy a lányod ne bízzon meg benned. Én ezek után nem bíznék, és nem mondanák el semmit az anyámnak. Tudom, hogy jót akartál, de tönkretetted vele a lányod kapcsolatát és az ő barátságukat. Megérte?

2012. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a gyerekednek megmondhatod, hogy a barátnő életét megmentetted, és idővel megköszöni, és mutasd meg neki:

http://www.youtube.com/watch?v=vxZyTD47srI

2012. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok. ki kell, hogy ábrándítsam az utolsót, de a videó amit belinkelt egy oltári nagykamu. én nem egy füvest ismerek, heti rendszerességgel (3-4x) tépnek de én semmilyen arc elváltozást nem vettem rajtuk észre. ezek a képsorok esetleg kokain vagy heroin függésében élő embereket mutat. a fű nem okoz ilyet!!! Szerinted Amsterdamban és nem egy USA államban miért legális? Ott rájöttek hogy mégse kéne az undorító kokain szintjére emelni mert nagyon ég és föld a kettő. Lehet lepontozni de akkor is így van.

kérdező, ne haragudj meg de neked más életéhez vajmi kevés közöd van. Gondolom jót akartál, nincs is ezzel gond csak lehet többet ártottál mint jót csináltál. de mindenki téveszthet. drukkolok h kibékülj a lányoddal

2012. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!