Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogy reagálnátok, ha...

Szülők, hogy reagálnátok, ha a lányotok cuccai között ezt találnátok?

Figyelt kérdés

-fekete,csipkés tanga,

-fekete fűző

-kulccsal lezárt kis doboz

-egy csomó falatnyi bugyi?

Ha eddig normális alsóneműi voltak. Egy hónapja van barátja. Lehet neki készül? Mit tegyek? Mi van vajon a dobozban???

16,5éves lány,és 18,5éves barátja van!

meg mostanában egy csomó sminkcuccot vett a lányom,és festeni akarja a haját


2013. jan. 5. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
92%
"Jé, lol. Na mindegy, semmi közöm hozzá."
2013. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
96%
1913-ban meglepődtem volna, de most a XXI. században élünk, ahol anyu nem turkál a lánya cuccai közt, és tisztában van azzal, hogy a fiataloknak is van nemi életük, ennek összes hangulatkeltő kellékével.
2013. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
A fűzőt kimagyarázta,hogy tánchoz kell a suliban...de a többi?
2013. jan. 5. 18:53
 4/93 anonim ***** válasza:
91%

Ezek teljesen természetes dolgok, mégis mit szólnék? Semmit. Ugyanolyan, mintha tollat, hajlakkot, egy bögrét találnál a szobájában.

Ha már nem szűz, az is természetes lenne, ha egy műfast találnál a szobájában.

2013. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
100%

engedd el a fantáziád...


na, arra kell neki:-D

2013. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány akkor is ilyen fehérneműket hord, ha épp nincs barátja. Ezek normális alsóneműk, hol élsz te?
2013. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim válasza:
100%

A többi meg a barátjának... :)

Addig jó, amíg "csak" ilyeneket találsz nála. Lassan felnő. Örülj, hogy még csak most kezdte el, pedig a mai világban már sokan 13 évesen tartanak ilyeneket otthon. Szerintem ebbe ne avatkozz bele. Szerelmes, és a kapcsolatuk is friss. Talán ezért a falatnyi bugyi. :)

A smink sem túlzás, ha nem tesz magára egy egész vakolatot. A hajfestésről meg nyugodtan beszélj vele. Később még megbánhatja. :) De ha hajthatatlan... sajnos úgy sem tudsz mit tenni vele.

A legegyszerűbb ha elfogadod, hogy a lányod kezd felnőni. :) A doboz meg ne izgasson. Neked is biztosan vannak titkaid, amiket nem osztasz meg a lányoddal. Biztosan nem olyan nagy dolog. :)

2013. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:

és a kis dobozka csak engem foglalkoztat?

és biztos szűz,én úgy tudom,még nem csókolóztak

2013. jan. 5. 18:58
 9/93 anonim ***** válasza:
93%

1. Mosolyognék, közben kicsit zavarba is jönnék, mert nyilván nem az én szememnek vannak ezek szánva.

2. Elgondolkodnék rajta, hogy a 16 éves, már nagyon nem kisgyerek lányom bugyisfiókjában miért kell nekem pakolásznom? Kíváncsiságból? Mert az elég gáz. Vagy mert a lányom nem pakol el maga után? Mert az is gáz, csak akkor részéről.

2013. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
98%
Kimagyarázta?! Miért "kimagyarázta", talán leoltottad a fejét?... Akkor nem csodálom, hogy még nem tudod, mi van a dobozban.
2013. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!