Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretnék népszerűbb és...

Szeretnék népszerűbb és "szociálisabb" lenni. De hogyan?

Figyelt kérdés
15/L

2013. jan. 11. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha hívnak valahova, vagy suli után/hétvégén mennek valahova az ismerőseid menj velük. Mondj többszür igent, legyél lazább. Bár tapasztalatból tudom hogy a "lazaságot" nem lehet megtanulni.. :\

15L

2013. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél részt sok sulis programon, ahol nem kötelező lenni, ott ismerkedhetsz. :)
2013. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hasonlo cipoben vok, 20 eves lany vagyok, es nem valami nepszeru... velemenyem szerint kisse szociofob vagyok, ezert felek uj emberekkel ismerkedni. (a szilveszteri bulin is leultettek egy asztalhoz, idegen fiatalokkal, rettegtem, majd idovel felengedtem, de nem tudtam annyira, amennyire szeretnek)


Hivd el a barataidat ide-oda, suliban baratkozz tobb emberrel, ne csak a legjobb barataiddal.

2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Legyél barátságos, közvetlen, de ne túl közvetlen, járj valami menő sportra, vagy legyél király tanuló , vagy nagyon jó tesis, barátkozz, és a barátaid barátaival is barátkozz, próbálj meg valamivel a középpontba kerülni, és voálá. Nem nehéz, csak ne legyél zárkózott, próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetésbe, akkor is ha unod, és ha jól megbarátkoztál a lányokkal, vagy fiúkkal, akkor már könnyű lesz a dolgod, és akkor lekoppinthatod őket, és nem nagyon fognak megsértődni, és beképzeltnek tartani.
2013. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!