Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha kiszökik annak mik lesznek...

Ha kiszökik annak mik lesznek a következményei?

Figyelt kérdés
van egy 16és fél éves lányom, aki a barátjához ki szeretne menni 1-2 hétre Svájcba! De én nem engedem semmiképpen sem! Ő erre azt mondta hogy ki fog akkor szökni, csak fel kell szállni egy vonatra! (a barátjával, mert ő lejön érte) és ha elszökne és szólni a rendőrségnek, mik lennének a következmények és hogy kb mikorra tudnák visszahozni, és mit tegyek hogy rávegyem hogy ne menjen ki. a barátja szüleivel mennének ide oda svájcba szétnézni, és a lányom szereti a német nyelvet és mindenhogy ki akar még azért is menni, hogy igazi német emberekkel beszélgessen és hogy jobban megtanulja.
2013. jan. 20. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Őőőő....én nagyon maradi vagyok, de abban mi a szentségtörés, hogy utazik, vendégségbe megy, nyelvet gyakorol, világot lát?
2013. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Első, ne légy már naiv...

Németet gyakorolni meg lehet egy délután Bécsben is, vagy egy közös nyaraláson. Ez sima lázadás, hogy ő már jajdenagylány, ő már jöhet-mehet amerre csak lát. Azt hiszi, attól lett felnőtt, hogy már hord melltartót és szét tudja tenni a lábait. Pedig valójában anyuka nélkül éhendöglene.

Amúgy, ha megteszi: jelentsd fel a barátját emberrablásért. Kislányt meg küldd nevelőintézetbe.

2013. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy nevelőintézetbe küldd ilyen miatt :DDD Ha erőszakoskodik, meg makacskodik, és már szép szóval sehogy nem tudsz rá hatni, adj neki 1 pofont és majd észhez tér. Nehogy már még neki álljon följebb mer nem mehet Svájcba 16 évesen.
2013. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2 válaszoló: NEM KÜLDÖM A GYEREKEM NEVELŐINTÉZETBE!!

a barátját nem jelenteném fel mert a lányom akar kimenni és nem erőszakkal hanem önszántából

2013. jan. 20. 15:09
 5/21 A kérdező kommentje:
adtam neki pofont nem nagyon és berohant a szobájába és sírt nem mentem be vigasztalni mert akkor nem ért volna az a pofon semmit... de már tényleg nem tudok mit tenni ..
2013. jan. 20. 15:11
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es, remélem hogy neked nincs gyereked..
2013. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Márpedig te vagy a főnök és neki kötelessége azt csinálnia, amit te mondasz. Itt nincs kompromisszum, nem megy és kész. Bőgjön csak, kit érdekel. Szokjon hozzá, hogy nem körülötte forog a világ.
2013. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kettes válaszoló ritka szar szülő lehet. Egyébként svájcban nem tudom, mit akar németet gyakorolni, a svájci németnek sok köze nincs az itthon tanítottakhoz, az szinte egy külön nyelv. De én amúgy sem hiszem, hogy tényleg el akar szökni, csak dacból mondta.
2013. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ahogy ismerem el fog szökni a barátjához mert nagyon szeretik egymást és tényleg nagyon komolya a kapcsolatuk 1 év pár hónapja vannak együtt..
2013. jan. 20. 15:29
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként mi az oka, hogy semmiképpen sem szeretnéd elengedni?
2013. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!