Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha utálom a legjobb barátnőmet?

Ha utálom a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Általános iskolában legjobb barátnők voltunk, de kezdem egyre inkább megutálni. :/ Régen is volt, hogy irritált, mert ő és a családja gazdag, én meg szegény vagyok, és emiatt a gondolkodásmódunk is eléggé eltérő. És amióta nem egy suliba járunk, és alig találkozunk, azóta egyre kevésbé van kedvem hetente két órát is vele tölteni. Ő elkezdett lázadni, bulizik, pasizik, én meg nem vagyok ilyen. Egyre kevesebb a közös téma, nagyon felszínessé vált, míg nekem egy csomó problémával kell megküzdenem, és lelkileg sem vagyok a topon... Bevallom, néha irigy voltam rá, de mára már csak mérges vagyok, amiért nem képes átérezni a helyzetemet.

Szerintrtek mi legyen? Ő volt az első igazi barátnőm, de mára teljesen eltávolodtunk. Rajta kívül nincs igazán barátnőm...

16/L


2013. febr. 13. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, megmondtam neki, hogy ez már nem az igazi barátság, meg hogy állandóan azt éreztem, hogy csak azért találkozzunk, hogy töltse az idejét, és ne legyen egyedül. Elmagyaráztam neki, azóta nem is köszön...
2013. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tévedve. Ő már nem a legjobb barátnőd.

Az emberekből bizonyos élethelyzetek kihozzák azt amit eddig nem lehetett annyira látni. Mások vagytok. Ennyi.

Nem kell Vele megszakítani a kapcsolatot, sima jó barátnők még lehettek. Akkor is ha nem beszéltek. Az jó a más fajta mentalitású embereket is ismersz. Csak tudd (de te tudod is) mit akarsz.

Hagyd őt most míg lenyugszik. Az új sulidban, vagy másol majd biztos akad hozzád passzoló egyéniség akivel talán kialakul egy barátság.

2013. febr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság. Kapaszkodsz valamibe, ami sajnos már nem is létezik. Én a helyedben inkább óvatos lennék vele, hogy ha ennyire nem képes átérezni egy másik ember helyzetét. Nem bíznék benne! Keress olyan barátokat, akiket tényleg érdekel, hogy vagy!
2013. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most már nem vagytok barátnők. Vagy ha szeretnél még vele barátkozni, akkor beszélj vele. :D
2022. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!