Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szinte csak fiúk lesznek az...

Szinte csak fiúk lesznek az osztálytársaim jövőre. Szerintetek? L

Figyelt kérdés

Nemrég rakott ki egy velem egykorú lány egy kérdést.Ugyanaz a problémája,csak "fordítottan",ott lányok lesznek(sokkal) többen,mint fiúk.

Megnéztem a felvételi rangsort,hogy kiket vettek fel.A nevek kb 90%-a fiú.4-5 lányt láttam a listán,velem együtt.

Szerintetek ez így nem lesz gáz?:DD

15L

köszi a válaszokat előre :)


2013. ápr. 23. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno unokatesómék osztályában 1 lány volt. Szerinted?
2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én anno amikor középiskolába jártam egy szem lány voltam 32 fiú mellett. Én annyira nem élveztem. Örültem volna 1 lánynak akihez szólhatok. Könnyű lesz mondjuk bármiben döntést hoznotok mintha 25 lány lenne :) De így is lesz bajotok egymással hiszen a csajok már csak ilyenek :D

Használjátok ki és tartsatok össze ha tudtok :)

25L

2013. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint a mi osztályunk volt annó, 36 lány és 2 fiú.
2013. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász osztály voltunk 1 fiúval 42 fővel... szerinted? :)

Arany sora volt, minden csaj őt akarta de csórit úgy megnyomorította a 30 csaj ostromlása hogy utolsó évben is szűz volt. A szex került szóba rögtön fülig pirult

2013. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha lesz 4-5 lány, nem gáz. kevesebb esélyetek lesz arra, hogy lányok lányok közt kavarjanak. de azért a fiúkat se kell félteni, ők is tudnak pletykálni, ha akarnak, meg hisztizni, csak kicsit másképp.
2013. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Szemezgethetsz a srácok közül.:D Nálunk azért nem ennyire durva a helyzet, de minden lányra jut legalább 2 fiú, és 31-en vagyunk... Képzelheted milyen harcokat vívunk a hölgyek kegyeiért:D


15/F

2013. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az,aki azt a kérdést feltette,téged sem irigyellek :D nem akarsz osztályt cserélni ? :D
2013. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mi 28-an vagyunk :D ebből 5 lány :D mi tök jól kijövünk egymással sokat hülyülünk :D
2013. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 4 éve járok 30 fiú közé egy szem lányként, és semmi bajom nincs vele. Nagyon jól megtaláltam a baráti körömet, jól kijövünk, aki meg nem szimpi azzal nem kommunikálok. De készülj fel, hogy ugyan úgy megy majd a szarkavarás, pletykálás és stb mint ahol vannak lányok. Én még örültem is hogy nem kell egész nap azt hallgatni mint általánosban, h jaaaaj most ilyen gatyát vettem, jaaaj most anyu elvette a hajvasalómaaaaat. Megdöbbentem, amikor ugyan ilyen mondatok hangzottak el fiúk szájából. Az a lényeg, hogy nem kell izgulni. Ha olyan borzalmas lesz, akkor meg max iskolát váltasz. Mindent meg lehet oldani. :)

18/L

2013. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! Én most vagyok kilencedikes, 16an vagyunk az osztályba, és csak 3 fiú. áááááááá ki nem állhatom azokat a hülye ri*ancokat......

A lányok össze vissza pletykálnak, nagyképűek és kétszínűek, még a fiúk jobban megértenek, és nem beszélnek ki! Én azzal a három fiúval szoktam lenni, meg 1-2 lánnyal...

Sokkal jobb a fiús osztály.!!! 15L

2013. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!