Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, mennyire szívesen...

Kamasz fiúk, mennyire szívesen haverkodnátok az iskolában egy ronda gyerekkel, ha nem bunkó?

Figyelt kérdés

Akin van valami, ami nem úgy néz ki mint másoknak, vagy nem teljesen úgy, furcsa mondjuk az arca. Mennyire zavarna titeket, hogy akivel beszélgettek, az eléggé csúnyán néz ki?

Azért kérdezem, mert velem valamiért nem akarnak beszélgetni, és szerintem ez az oka.


2013. máj. 31. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én igen,miért ne? :D Nem lány,nem kell szépnek lennie :D
2013. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiért kedvellek pl. vicces vagy, érdekes vagy, jók a meglátásaid, megtudsz hallgatni másokat vagy egyszerűen jófej vagy akkor nem zavarna.
2013. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szívesen.
2013. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, engem nem zavar, ha a másik srác ragyás, vagy éppen nem borotválkozott soha, és 3 éve nő a szőre, vagy ha éppen túlsúlyos. Szóval tökmindegy hogy néz ki, haver attól még lehet. Bár, ha az illető sose fürdik, vagy mos fogat, ebből következően büdös, nos az visszataszít.


15/F

2013. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyet értek, ha nem büdös vagy retkes akkor simán, miért ne beszélnék vele ha normális?
2013. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem idén egy gyereket (osztálytársam lett) és először nagyon furának gondoltam de ahogy megismertem rájöttem hogy jó fej. Csinálj kis hülyeségeket meg ilyesmi. Több tapasztalatom is volt arról hogy ne a külsőröl itéljünk ha akarod elmondom privátba xd :D


F/16

2013. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 senior24 ***** válasza:
Már miért ne?Engem k'rvára nem érdekelne a kinézet ha normális az illető,ha meg egy utolso alávalo bunkó köcsög senkiházi lenne,akkor sem a kinézete miatt nem állnék vele szoba.Igazábol sosem értettem h miért nem állnak szoba valakivel csak azért mert ugy néz ki ahogy!Mert ciki?Na innen is látszik h mennyire ovodás gondolkodású emberek vannak még huszonévesen is,miközben azt hiszik magukról h k'rvára érett felnöttek.Ennél jobban már csak a tizenéves tinik beképzeltebbek!!!
2013. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En amikor alsos voltam a testemen mindenhol pikkelysomor volt, de velem szivesen baratkoztak pl akkor ismertem meg a legjobb barataimat. Engem nem erdekel hogy valaki hogy nez ki ha normalis, remelem hogy olyan kornyezetbe kerulsz be ahol nem erdekli a tobbi embert a kulso. :)
2015. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!