Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miket csináljak nyári szünetbe?

Miket csináljak nyári szünetbe?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék, hogy ki-mit csinál a nyári szünetbe, hogyan tölti el hasznosan ezt a 2,5 hónapot. :)

2013. jún. 21. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5? Joforman csak 2. :(

En a nyariszunetre pihenest tervezek foleg. A tavalyi nyaram elment a felsofoku nyelvvizsgaval, es az angol elorehozott erettsegire keszulessel.

Mondjuk, most hogy ne unatkozzak megcsinalom a jogsit. Kesobb ugysem lesz idom ra.

Aztan hobbibol tanulok nyelveket, elsosorban angolt es nemetet, hogy ne felejtsek el semmit a nyariszunetben.

Az erettsegire is jo lenne keszulnom, matek\kemia ami fontos a tovabbtanulasom szempontjabol.

Na jo, ez eddig nem tul izgi, de tervezek meg sok strandolast, es meg akarok tanulni lovagolni. :D

Bocsi az ekezetekert.

Es te, mit tervezel a nyarra?


17/f

2013. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pihenés főleg :) Elmegyek a barátaimmal ide-oda, strand. Azon gondolkoztam hogy az angol nyelvtudásomon csiszolok egy kicsit:) Szüleimmel és a tesómmal biztos megyünk helyekre, táborba is megyek (kettőbe is). Szóval annyira nem fogok unatkozni :D 14/L
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy barátnődhöz! Ellenétek egy kicsit, dumálgattok, aztán este elnéztek egy buliba.
2013. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold a helyesírást. (szünetbeN)

Találkozz a barátaiddal, menjetek moziba, fagyizni, sétálni, kirándulni, strandra, olvass:)

2013. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem még hétfőig kis tanulgatás, hétfőn leszóbelizek még magyarból meg töriből (érettségi), aztán hátradőlök kicsit :D a június kb el is megy.

Júliusban egy hét balaton a barátnőimmel, meg két hét tengerparti nyaralás szüleimmel meg két barátnőmmel.

Augusztusban albérlet-vadászat, meg kicsit tanulgatok java-ban programozni hogy könnyebb legyen egyetemen (elkezdtem már, de sok dolgom volt és jegeltem)

Mást nincs mit csinálnom igazából, leérettségizek pár nap múlva, felsőfokú nyelvvizsgám megvan már, max a jogsinak nekiállok.

Amúgy fagyizás/sétálgatás/bicózás barátommal vagy barátnőimmel, filmezés, strandolás, olvasás lesznek nagyjából az itthoni programok. Meg anyukámnak segítek begépelni dolgokat. Meg meg akarok tanulni hajat fonni :D

19/L

2013. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hú hát elég sok mindent,de ami a legfontosabb az a sport. Egész nyáron esténként futni fogok,meg gyakorlom a fizikális felvételire a többi dolgot,hogy felvegyenek. Amúgy még kutyázok,napozok, meg nem szoktam olvasni,de most elszeretném azt olvasni a címe:Magyarország törvénye. Sorozatokat nézek,gépezek meg bicajozok :p szóval bevagyok osztva :D
2013. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm..bármit.

Szeretnék sokat olvasni, kirándulni, néha kimozdulni. Igyekszem figyelni az étrendemre, fogyni szeretnék illetve majd egy kicsit finomítani a testalkatomon, de ez annyira nem konkrét még, csak egy ötlet.

2013. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Otthon ülést.
2013. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tervezek semmit mert úgy se az valósulna meg és nem úgy ahogy én akarom.


De gondolom lesz benne jó sok alvás, koncert, nyaralás, búcsúbuli az osztállyal.

2013. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hááát én a Balatonnál lakok szóval lejárok majd a strandra,(vagy is már voltam lent sokat....)pihenek,elmegyek az egyik barátnőmhöz,aztán augusztusban elmegyünk 1 hétre nyaralni lehet h Görögországba de nem biztos h oda... :)
2013. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!