Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen lányt láttok magatok...

Milyen lányt láttok magatok előtt?

Figyelt kérdés

A Rita névről milyen lány jut eszetekbe? Külsőre és belsőre is gondolok.


Ha van ilyen nevű ismerősötök akkor az is jó,ha őt jellemzitek,főleg ha nem tudtok tőle elkövetkeztetni.



2013. júl. 26. 20:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 Rita ismerősöm van. Mind a 2 alacsony, kicsit duci és nem szépek. De aranyosak amúgy, kedvelem őket.
2013. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Rita neű ismerősöm: Teltkarcsú, nagyszájú,akaratos,céltudatos,kicsit beképzelt lány!
2013. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok,az én ismerősöm sem szép.
2013. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik teltkarcsú, szép arcú, kellemes megjelenésű, mosolygós. A másik magas, szálkás, hosszú arca van és szögegyenes haja, és szenvtelen, közömbösnek tűnik minden iránt.
2013. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még!:)
2013. júl. 26. 20:20
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

ööö.

1) hirtelen beugrik, amint 6-7 évesen ülök a tévé előtt és a kölyökklubbot bámulom, benne az akkori pap ritát, kalózjelmezben, csíkos pólóban. :D

2) középiskolai osztálytársam nővérét, aki kicsit alacsonyabb, mint én, kb. 1.65 magas, derékig érő egyenes sötétbarna hajú és nagy barna szeme van és lüke szüleink miatt mindig ő a "bébiszitterünk" bulikon. de gyakorlatilag sosincs ott, ha mégis, akkor szótlanul a hátam mögé oson, kikapja a kezemből a chipses zacskót és azt majszolgatva elvonul a szobájába, közben pedig unott hangon azt mondja, hogy ő inkább menne aznap este bulizni a barátnőivel, minthogy antialkoholista 15 évesekre figyeljen egész este. egyébként ő kicsit teltebb alkatú volt, többnyire fekete ruhákban járt és gyakran kihúzta a szemét fekete tussal. nem volt darkos, inkább elegáns. és unott. :D


3) nem létező személy... a rita névről még eszembe jut egy átlagos magasságú, hosszú fekete hajú lány, afféle dark goth visszafogottabb, de csipkés elegáns stílusban, amint könyvet olvas a metrón. ne kérdezd, miért pont ez jut eszembe. :D passz.

talán egyik-másik álmomban volt egy ilyen szereplő.

2013. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy tanárom volt Rita. Alacsony, szőke, nagyon sovány nő volt. Elég hirtelen haragú, tudott kiabálni rendesen, és pofozkodott is, de amúgy normális és rendes volt szóval szerettem.
2013. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya, rövidhajú, buta lány.

:SS

2013. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Két osztálytársamat is Ritának hívták. Egyikük magas (175-180), vékony, komoly csajszi, nagyon jóban voltunk, kilógtunk a koliból koncertre. Nagyon jó tanuló volt. Másikuk nem volt olyan jó tanuló, de rendes lány, középmagas (160-165), ő nagyon csendes volt.
2013. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Eddig nem nagyon hasonlítanak rám a jellemzők:)
2013. júl. 26. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!