Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apám azt mondja idióta vagyok,...

Apám azt mondja idióta vagyok, és semmire nem fogom vinni az életben, me. Vettem az gyűjtött pénzemből egy drága telefont a legjobb, kiskori barátomnak névnapjára, és ő iszonyúan örült neki, sőt még meg is puszilt FIÚ LÉTÉRE. Igaza van? 14f

Figyelt kérdés

PH rol vettem a telót, hát tényleg 50 ezer ft felett volt, de én figy. dolgoztam azért a pénzért hónapokat. apám építkezéseket csinál, és betett mint segédmunkást, és nagyon sokat dolgoztam. akkor miért mondja hogy egy idióta vagyok? rosszul esik. anyám szerint azért mert félig zsidó. de most ez ok? most meg azt akarja hogy kérjem vissza, hát mondtam hogy FASZT, erre meg többé nem szól hozzám.


14f


2013. aug. 5. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelhetnéd az apádat jobban is. Bár a te pénzed, ebben igazad van, de túlzás volt az ajándék. Vagyis amibe került. Beszélj vele emberi hangon, ne ahogy itt. Mondd el neki miért tetted, s hogy ezt akartad, neked ez volt jó, bár érted mire gondolt stb...
2013. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön is élmény lehet veletek beszélgetni, nektek egymással meg esélytelen. Az alma toccsant egyet a fa alá. A stílus, ahogy egymással beszéltek, megengedhetetlen. Külső segítség nélkül ez néhány éven belül el fog fajulni. Családterápiát javasolnék, hogy megtanuljatok beszélgetni egymással! Sürgősen! (A sztori lényegtelen, ennél nagyobb bajaitok vannak, csak fel kellene ismerni!)
2013. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy túlzás volt az ajándék? Igazad van, hogy arra költöd a pénzed, amire akarod, na de akkor ez a barátod mit fog neked cserébe visszaadni? Egy 3D-s tv-t? Vagy hogy gondolod?
2013. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
huh dehogy. nagyonkevés a pénzük, ráadásul bérlakásban laknak, de ilyen állandó bérlet nem embernek hanemaz államnak. de akkor is sosem kaphatott volna ijet. lhet tulzás volt de nekem tökre elég volt h pl megölelt, meg pl h tökre boldog, meg örül, és tudja h van egy igazi jó barátja akire száémíthat. oks ez máraféle nyálgépség volt xD apámnak az a legnagyobb baja veem am hogy nem csajozom még, de nem érdekel a téma, majd akarok egyszer feleséget, de nem most.
2013. aug. 5. 18:02
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért csak úgy telefont venni egy haverodnak tényleg durva, sőt, egyenesen nem illik, még akkor se, ha tudna venni neked ekkora értékű cuccot, képzelem, mit szóltak hozzá náluk is...
2013. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy jó barátod és örömet szerettél volna neki okozni, de szerinted hogy érzik most magukat a szülei? Tudják, hogy valószínűleg soha nem fogják tudni viszonozni neked ilyen értékben...

Mondjuk eleve a barátodnak nem illett volna elfogadnia...

2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Én felképeltelek volna apád helyében,hogy így beszélsz.Nagy hülyeség volt ennyire drága ajándékot venni és bunkóság is,tényleg idiótaság volt.
2013. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
elöször nemakarta elfogadni, de mondtam hogy fogadja el, és az apja is rendes volt, ő is megköszönte, és meghívott engem az apja az apja apjának a balatoni nyaralójába. am gáz, mert a nagyfater televan pénzell, és mégsem ad az apjának, sőt még a telket sem akarta odaadni, csak az unoka miatt tette, tök gáz ember... -.-
2013. aug. 5. 18:21
 9/26 A kérdező kommentje:
émmeg lenyomtalak volna, első óta karatézom :D
2013. aug. 5. 18:21
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg a fiúkhoz vonzódsz nem lehet-e? :)
2013. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!