Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok. Nektek van olyan...

Kamaszok. Nektek van olyan tanarotok akivel sokmindent megbesztek? 15/l

Figyelt kérdés
Ha igen akkor meselnetek a kapcsolatokról??
2013. aug. 6. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, van. :) ha érdekel, írj majd pm-et.

17/L

2013. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyenem,a matektanárom(45/N) az.Kb.olyan fél éve tart ez a helyzet,amióta kicsit jobban elkezdett figyelni arra,hogy hogyan megy a matek nekem,meg mit nem értek.Próbált sokszor segíteni azzal,hogy kiküldött a táblához(ő neki ez bevált módszer),de nálam ez aztán mégsem vált be.Utána átgondolhatta,hogy az előző tanáraimnál valószínűleg ezt nem szokhattam meg,és tudattam vele finoman,hogy én nem szeretek szerepelni,sőt utálok szerepelni.Ekkor átváltottunk a nálam jól bevált módszerre,arra,hogy ha baj van,akkor odahívom.De ez nem megbeszélésre történt sosem,csak úgy hirtelen,ha valami probléma jelentkezett.Aztán ugye egypárszor az udvaron is odamentem hozzá beszélgetni,meg amikor beteg voltam,akkor is mikor mentem haza(nem siettem),pont kint volt.. és elkezdtünk beszélgetni,kérdezgettem a karrierjéről,elmondta,hogy mi történt vele,hogyan kezdte a tanítást.De ő nem csak velem ennyire közvetlen,hanem mindenkivel,még azzal is,aki nem szereti őt és beszól neki..sajnos néha ezeknek az "egyedeknek" többet segít.:/ Ilyenkor kicsit elgondolkozom,hogy most tényleg olyan jó a kapcsolat köztünk,vagy sem?

Dehát nem érdekes,ezeken túllendülök,aztán rájövök,hogyha néha magamtól nem keresem meg a megoldást,akkor sosem leszek teljesen önálló.Sokszor megtaláltam a megoldást,bár 20szor átkellett gondolnom egy matekfeladatot.Miután észrevette,hogy néhányszor önálló teóriákat hozok létre,amik aztán bajba kevernek(mert általánosítok),akkor odajött és kijavított.Leült,és elmondta,hogy mi a helyzet.

Aztán volt olyan,hogy megkérdeztem tőle több tudományos dolgot is,meg,hogy mit gondol erről meg arról..eegyszer csináltam neki egy videót,amiben érzékeltettem,hogy mennyire szeretem,és hogy megismertem kicsit a másik oldalát is,nem csak a matektanárt.

Megismertem a nézeteit,láttam a mosolyában és a szemeiben a tapasztalatot,a szeretetet.Persze ettől függetlenül ő megtudja játszani a szigorút tanárnőt is,de egy magyarázat során levetkőzi ezt,és szívét-lelkét adja az anyagba,meg abba,hogy elmagyarázhassa és megértsem/megértsük.

Egyszer,amikor volt egy geometriai nehéz feladat,akkor fogta,kivágott a papírból egy hegyet XDDD aztán ábrázolta a dolgokat..úgysem értettükXDDDDD,aztán akkor úgy állt,úgy magyarázta,mintha ő lenne a hegy.XDDDDDDDD Na,akkor rögtön megértettük,hogy mit mond,rájöttünk a megoldásra.Tiszta kreatív.:)


17/L-45/N

2013. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van egy tanár akivel jóban vagyunk,de nem nagyon szoktunk magánéletről beszélni. Ja és lehet,hogy épp most rugták ki :D
2013. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jah..



De nem így kettesbe hanem úgy szokott lenni ,hogy barátnőimmel együtt.


Töri-Magyar tanár és egyben osztályfőnök helyettes.

Mindenki bírja. Amikor megsértődik valamin akkor ne íro , de amúgy nagyon nagy arc :D Fiatal férfi. Vicces és neki mindenki elmondhatja bátran a véleményét (mert az osztályfőnökünk nem a legjobb). Reggelente ahol a barátnőimmel ülni szoktunk mindig (már régóta , nem tudom hagyomány) odajön (a nagy tanári azzal a hellyel szemben van) és ha van valami mindig elmondhatjuk neki. Pl. Nem tetszik az osztálykirándulási program amit oszt.fő ki gondolt. Minden óráit viccesen tartja és a poénokat mindig bele tudja tuszkolni bármely történelmi vagy irodalmi helyzetbe.


Másik. Angoltanárnőm.


40-45-50 körül van , de fiatalos és kedves de ugyanakkor szigorú is. Jól tanít. Imádom az óráit! Azt is szeretem enne, hogy az anyagok közt filmet nézünk pihenésképp a TZ után.meg azt is ,hogy vele kibeszélhetjük a többi tanárt (nem csúnyán) csak úgy,hogy pl. a kémia tanárunkat azért nem bírjuk ,mert..... De ennyi. Ő is vicces.


3.


tesi tanárom aki egyben az edzőm is. (kézizek)

Fiatal , temperamentumos nő aki legtöbbször vidám. Edzés illetve tesi köze az órára/edzésre kell figyelni de előtte utána szívesen beszélget velünk( legalábbis nekem úgy jött le) és beszélhetünk neki mindenről.


A többi tanáromat annyira nem szeretem. Biosz-föci tanárom ő nem is rossz fej , de nem a favorit. Őt se sorolnám ide. :)

2013. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kapcsolatom a különrajz tanárommal van. Lehetne a nagymamám, Nagyon sófosó nő, de imádom, nagyon jófej. Mindenről beszélgetünk. Magánéletről is.
2013. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukám :))
2013. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék ha lenne, de sajnos nincs. :(
2013. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is van! De én szerencsés vagyok és 2 is! Egy férfi, és egy nő! Mindkettőt nagyon kedvelem, gyakran szoktunk "hülyéskedni" van 2 barátnőm velük is nagyon jó el van a tanárnő, előfordul, hogy fel kapu telefonozunk hozzá, aztán behív minket, és ott beszélgetünk meg hasonlók :) A férfival csak én vagyok jóba, vele nagyon jókat lehet beszélgetni, mindig van közös témánk, ha nem lenne 23 év korkülönbség köztünk nem fognám vissza az érzéseimet, de hát a józan ész!!!!


15L-32N/38F

2013. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!